"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rambo V powstanie? 0

Z Cannes nadeszły informacje, iż studio Millenium Films/Nu Image zaprezentowało baner promujący produkcję pt. Rambo V. Z tego powodu szybko pojawiły się plotki, iż kolejna kontynuacja przygód nieustraszonego komandosa jednak powstanie. Co ciekawe plotki te dementuje Sylvester Stallone.

Sylvester Stallone w filmie John Rambo (2008)

Dziennikarze i widzowie odwiedzający Festiwal w Cannes ze zdziwieniem oglądali baner promujący film Rambo V. Według nieoficjalnych informacji nadchodzących ze studia Millenium Films projekt wciąż jest w fazie planów. Problem w tym, iż wszelkie spekulacje na ten temat ucina sam Sylvester Stallone. Ten zapowiada, iż jeśli film powstanie to on n pewno nie będzie z nim miał nic wspólnego. Dla niego Rambo jest już skończone.

Przypomnijmy, iż Stallone aktualnie skończył pracę nad filmem The Expendables. Obraz ten pojawi się w kinach pojawi się 13 sierpnia br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Madlen312

hehehe pewnie piąta część będzie i dzieciństwie Rambo :) :D nie no oby jednak nie było tej 5 części bo to byłoby totalnie poronionym pomysłem!! ooo nowy film Sly’a już niedługo :D

Sprite_123

rrrrrrrrrrraaaaammmbbbbbboooo nie ma mowy, ludzie ilem można ciągnąć tego samego filma, co ludzie nie znają chyba czegoś jak de javu hhhelpppppppppp

Please noooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!! No more Rambo !!!!!!!!!!!!!!

Young_Caesar

Sylwek widać dobrze myśli jak narazie…
popieram że rambo skończył się na 4 części i odszedł z klasą.

Quagmire

Czwórka kończy się sceną która idealnie spina całą serię, więc kolejna kontynuacja jest zupełnie niepotrzebna.
Nie wiem dlaczego producenci tak uczepili się tej piątki. 113 mln$ ze świata, w tym 43 z USA przy 50 mln $ budżetu to wynik solidny, ale nie zachęcający do desperackiego kręcenia kontynuacji.

Proszę czekać…