"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie film S.H.I.E.L.D. 0

W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów aktor Samuel L. Jackson zdradził, iż studio Marvel wyraziło już zgodę na nakręcenie filmu pt. S.H.I.E.L.D.. Obraz ten miałby powstać jednak dopiero po tym jak w kinach pojawi się The Avengers. Na razie nie są znane inne szczegóły dotyczące tej produkcji.

Samuel L. Jackson jako Nick Fury

S.H.I.E.L.D. to supertajna jednostka stworzona i zarządzana przez Nicka Fury’ego (w niego wciela się Jackson). Organizacja ta ma na celu walkę z przestępcami i osobami chcącymi zniszczyć ziemię. Utrzymuje ona silne związki z superbohaterami, którzy utworzyli Avengers.

Po wywiadzie pojawiło się szereg spekulacji, w jakim kierunku pójdzie ta produkcja. Wydaje się, iż najbardziej prawdopodobną wersją jest fakt, iż S.H.I.E.L.D. może być sequelem produkcji The Avengers. Nie jest jednak wykluczone, że projekt ten powstanie jako główny film o Nicku Furym.

Niektórzy jednak uważają, iż będzie to swoisty spin-off ostatnich wielu produkcji Marvela. W niej właśnie mieliby się pojawić między innymi Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) czy agent Coulson (Clark Gregg). Jak jednak będzie przekonamy się w przyszłości.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2010-05-15

Widzę, że Samuel L. Jackson znalazł sobie zajęcie aż do emerytury.

Proszę czekać…