"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

To koniec Herosów 0

Stacja NBC potwierdziła krążące plotki, iż zamierza zakończyć pracę nad serialem Herosi. O planach zakończenia prac nad tą produkcją mówiło się w Stanach właściwie od początku tego roku. A to wszystko za sprawą niskiej oglądalności oraz zarazem wysokich kosztach produkcji.

Serial Herosi (2006- 2010)

Zrezygnowano przy tym z pomysłu nakręcenia jeszcze dwu- lub czterogodzinnego filmu, który zakończyłby wszystkie wątki. Ostatecznie producenci uznali, iż koszty realizacji byłyby niewspółmierne z ewentualnymi zyskami.

Serial Herosi miał 4 sezony. Opowiadał o serii pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń, która doprowadziła grupkę przeciętnych kobiet i mężczyzn do odkrycia w sobie nadludzkich mocy. Odkrycie to nie tylko odmieni ich własne życia, albo osób im bliskich, ale wpłynie także na losy całego świata.

Przy okazji potwierdzono, iż serial Chuck dostanie zgodę na nakręcenie kolejnego pełnego sezonu.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

madzia7775

Tak szczerze mówiąc to ostatnia seria wcale niczego nie wyjaśniła do końca. Powinna być kolejna lub chociaż pełnometrażowy film kończący wszystkie wątki. Osobiście bardzo lubię ten serial i aktorów odgrywających główne role i ciężko mi sie z nim rozstawać :)

Tomassh

byłem zachwycony pierwszymi odcinkami pierwszej serii, następne odcinki nie były już takie zachwycające, obejrzałem do końca sezon pierwszy, za drugi nawet nie pomyślałem żeby się zabrać.

szmergiell

Jak to się mówi: it’s high time.
Serial leciał coraz niżej, aż w ostatniej serii nie zauważono, że zarył nosem w ziemię. Zrezygnować z niego sam nie chciałem, bo sentyment mnie przy nim trzymał, jednak tym, co go wypełniało byłem coraz bardziej rozgoryczony. Powtórzę jeszcze raz: najwyższy czas.

Proszę czekać…