Transformers 3 bez Megan Fox

Megan Fox w filmie Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Według wielu niezależnych źródeł Megan Fox nie pojawi się w obsadzie filmu Transformers 3. Do chwili obecnej niestety nie ma oficjalnego stanowiska ze strony studia Paramount Pictures, ale nieoficjalne taką informacje potwierdziła rzeczniczka aktorki. Jako potencjalną następczynię wymienia się Gemme Arterton (Książę Persji: Piaski Czasu).

Istnieją dwie wersje wyjaśnienia, dlaczego Megan Fox nie pojawi się w Transformers 3. Według pierwszej wersji ma to związek z jej zarzutami wobec reżysera Michaela Bay'a. Młoda aktorka jakiś czas temu wielokrotnie krytykowała go za despotyzm i niekulturalne zachowanie na planie filmu Transformes: Zemsta upadłych. Po zdjęciach próbnych do nowego filmu ponownie doszło do ostrego sporu pomiędzy aktorka a reżyserką. I to właśnie po tym wydarzeniu Bay miał zwrócić się do studia Paramount o wyrzucenie ją z obsady.

Druga wersja sytuacji to ta, o której informują źródła zbliżone do aktorki. Według nich to właśnie ona miała zrezygnować z udziału w filmie. Jej zdaniem Transformers to historia zamknięta i chce teraz zająć się jakimiś ambitniejszymi produkcjami.

Wy możecie samemu ocenić, która wersja jest bardziej prawdopodobna. Jak tylko uzyskamy potwierdzenie tej informacji na pewno was o tym poinformujemy.


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux