"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Transformers 3 bez Megan Fox 1

Według wielu niezależnych źródeł Megan Fox nie pojawi się w obsadzie filmu Transformers 3. Do chwili obecnej niestety nie ma oficjalnego stanowiska ze strony studia Paramount Pictures, ale nieoficjalne taką informacje potwierdziła rzeczniczka aktorki. Jako potencjalną następczynię wymienia się Gemme Arterton (Książę Persji: Piaski Czasu).

Megan Fox w filmie Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Istnieją dwie wersje wyjaśnienia, dlaczego Megan Fox nie pojawi się w Transformers 3. Według pierwszej wersji ma to związek z jej zarzutami wobec reżysera Michaela Bay'a. Młoda aktorka jakiś czas temu wielokrotnie krytykowała go za despotyzm i niekulturalne zachowanie na planie filmu Transformes: Zemsta upadłych. Po zdjęciach próbnych do nowego filmu ponownie doszło do ostrego sporu pomiędzy aktorka a reżyserką. I to właśnie po tym wydarzeniu Bay miał zwrócić się do studia Paramount o wyrzucenie ją z obsady.

Druga wersja sytuacji to ta, o której informują źródła zbliżone do aktorki. Według nich to właśnie ona miała zrezygnować z udziału w filmie. Jej zdaniem Transformers to historia zamknięta i chce teraz zająć się jakimiś ambitniejszymi produkcjami.

Wy możecie samemu ocenić, która wersja jest bardziej prawdopodobna. Jak tylko uzyskamy potwierdzenie tej informacji na pewno was o tym poinformujemy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Madlen312

Pewnie zawiedzeni są sami panowie bo nie będzie miał kto już tyłkiem wywijać i usta oblizywać :) Zastanawia mnie tylko to jak zamierzają to przedstawić w filmie,że Megan nie będzie bo 2 część to się tak zakończyła,że nie wiem jak chcą usprawiedliwić jej brak. A co do wersji,która ma być lepsza,to według mnie w każdej wersji jest ziarenko prawdy.

Ronaldinho

Nie ma Megan, nie istnieje Transformers w wersji kinowej.
Prosta zasada :)

Quagmire

Jej rolę w Transformersach2 mógłby odegrać nawet manekin. Wcale się nie dziwię, że miała dość, szkoda, że odwrotnie niż Malkovich, MacDormand i Torturro. No ale widać najpierw gra się u Coenów, aby potem zarabiać grube pieniądze jako manekiny u Baya.

Young_Caesar

wersja mnie nie interesuje…
bez megan nie oglądam;p

Proszę czekać…