"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gwiazdy w Krzyk 4? 2

Ashley Green (saga Zmierzch), Hayden Panettiere (serial Herosi), Rory Culkin i Lake Bell prowadzą negocjację w sprawie swojego udziału w horrorze pt. Krzyk 4. Obraz wyreżyseruje Wes Craven zaś scenariusz napisał Kevin Williamson. Całość powstaje dla Dimension Films. Premiera zapowiedziana jest na 15 kwietnia 2011 roku.

Hayden Panettiere w filmie Kocham Cię, Beth Cooper (2009)

Główne rolę w filmie zagrają znani z poprzednich części: Neve Campbell, Courteney Cox Arquette i David Arquette. Planowane rozpoczęcie zdjęć to lipiec br.

Na razie nie są znane szczegóły fabuły filmu Krzyk 4.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Gwiazdy są na niebie. Połowy z tych osób w ogóle nie znam.
Co do szczegółów, to zgadzam się mniej więcej z Quagmire, ale czuje też, że zabiją główną bohaterkę Sidney na początku filmu.

Quagmire

To ja mogę podać szczegóły fabuły. We współczesnym amerykańskim liceum ktoś zaczyna zabijać na wzór mordercy z filmu "Stab". Wymienionej w artykule nowej gwardii udaje się dotrzeć do uczestników wydarzeń na podstawie których powstał film (Arquettowie i Campbell). Razem szukają mordercy.
Jeśli dobrze pójdzie dostaniemy do tego analizę zmiany zachowań młodzieży z lat 90-tych i tej współczesnej, a także zgryźliwą satyrę na współczesne horrory w stylu Piły i Hostelu. Jeśli pójdzie źle, niestrawny film o głupich współczesnych nastolatkach i mordercy.
W obu przypadkach dostaniemy też dość niepotrzebny sequel serii która jest jednym z symboli lat 90-tych.

Proszę czekać…