"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie kinowy MacGyver 0

Studio New Line/ Warner Bros poinformowało, iż zatrudniło Jasona Richmana do napisania scenariusza pełnometrażowej wersji kinowej słynnego serialu z lat 80-tych pt. MacGyver. Pisarz ten niedawno stworzył skrypt do komediowego filmu MacGruber, który wkrótce pojawi się na ekranach amerykańskich kin.

Kadr z serialu MacGyver (1985- 1992)

MacGyver to amerykański serial naukowo-przygodowy pokazywany w stacji ABC w latach 1985- 1992. Cechy charakterystyczne MacGyvera to jego rozległa interdyscyplinarna wiedza oraz umiejętność niestandardowego wykorzystania przedmiotów codziennego użytku (do których zaliczyć możemy m.in. szwajcarski nóż oficerski i srebrną taśmę klejącą). Kiedy zostaje uwięziony, pomieszczenie, w którym jest przetrzymywany, okazuje się zbiorowiskiem najróżniejszych związków chemicznych. Owe związki pomagają mu za każdym razem w "cudownym" oswobodzeniu się.

Za produkcję odpowiedzialni będą: Raffaella De Laurentiis i Martha De Laurentiis. Producentem wykonawczym zostanie twórca serialu – Lee Zlotoff.

Nie wiemy czy w roli głównej pojawi się Richard Dean Anderson – serialowy MacGyver.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

Ja około 10 lat temu stawiałem by w remaku Armi Ciemności zagrał wówczas Jim Carey !!! Niestety Sam Raimi mnie nie słyszał ,ale przyznacie ze byłby to dobry wybór! Co do MCG popieram M C.Halla !!!!

Quagmire

Michael C. Hall. Wiem, że to dziwna kandydatura, ale ten aktor ma w sobie coś, że ludzie bez problemu "kupują" jego postacie. Polubili go jako geja, polubili gdy kroił ludzi, kupią gdy będzie konstruował bomby z bambusa.

A-Team nadchodzi, więc dziwne byłoby że nie pojawi się kinowy MacGyver. Podejrzewam, że Richard Dean Anderson jest już za leciwy do grania tej roli. Może producenci odświeżą postać i zagra MacGyver ktoś młodszy? Tylko kto?

Proszę czekać…