"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Abrams zainteresowany skokiem stulecia 0

Reżyser i producent filmowy – J.J. Abrams (Star Trek, serial Zagubieni) potwierdził pojawiające się plotki, iż jest zainteresowany wyprodukowaniem filmu o słynnym napadzie na Diamond Center w Antwerpii. Całość ma być inspirowana artykułem prasowym, którego autorem jest Joshua Davis.

Reżyser i producent J.J. Abrams

Aktualnie nad scenariuszem do filmu pracuje Phil Alden Robinson, który w 1990 roku otrzymał nominację do Oscara za scenariusz do filmu Pole Marzeń. Pojawiają się nieoficjalne informacje, iż będzie on także reżyserem tego projektu.

Fabuła obrazu przybliżyć ma nam jeden z najsłynniejszych napadów w historii światowej przestępczości. Grupa, której przywódcą był Leonard Notarbartolo zdołała przedrzeć się przez szereg najnowocześniejszych zabezpieczeń i włamać się do Diamond Center w Antwerpii. Skradziono wtedy diamenty o wartości blisko 100 mln $. Śledczy szybko ustalili, kto był odpowiedzialny za napad. Po kilku miesiącach udało się odnaleźć Notarbartolo i skazać go na 10 lat więzienia. Jednak nie udało się odzyskać diamentów. Wszyscy skazani twierdzili, iż zgubili je podczas ucieczki.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…