"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie Hitman 2 0

Studio 20th Century Fox potwierdziło informację o planach realizacji filmu Hitman 2. Studio to zatrudniło już także reżysera. Został nim europejski artysta – Daniel Benmayor, który znany jest głównie z kręcenia reklamówek. Niedawno zadebiutował on filmem pt. Paintball.

Kadr z filmu Hitman (2007)

Według pierwszych informacji scenariusz do Hitman 2 napisze Daniel Casey. Niedawno studio odrzuciło wersję skryptu przedstawioną przez Kyle'a Warda. Podobno fabuła była zbyt brutalna jak na widownie, do której ma być skierowana cała produkcja.
Nie wiadomo także czy w obsadzie sequela pojawi się Timothy Olyphant. Aktor obecnie pracuje przy serialu Justified, który produkowany jest przez to studio. Problem w tym, iż jest on dosyć popularny, więc wytwórnia może nie chcieć wstrzymywać nad nim pracę dla realizacji bądź, co bądź niepewnego projektu.

Przypomnijmy, iż film Hitman w roku 2007 wyreżyserował Xavier Gens. Na niecały miesiąc przed premierą reżyser pokłócił się ze studiem zarzucając im nadmierną ingerencje w projekt. Ostatecznie został odsunięty od montażu, która całkowicie zmodyfikowała wizję filmu, którą chciał zaprezentować Gens. Produkcja ta okazała się niewypałem, przy budżecie wynoszącym 30 mln $, w Stanach zarobiła jedynie 39,6 mln $.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mam nadzieję, że Hitmanem nie będzie Olyphant, bo w pierwszej części wyglądał jak łagodna owieczka, a nie bezwzględny zabójca.

Proszę czekać…