Lionsgate o podrywaniu

Logo studia Lionsgate

Studio Lionsgate poinformowało, iż Ari Sandel (Opowieść o Zachodnim Brzegu) zostanie reżyserem ekranizacji, bestsellerowej powieści Neila Straussa pt. The Game: Penetrating The Secret Society of Pickup Artists. Pracę na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku. Prawdopodobna data premiery to końcówka roku 2011.

The Game: Penetrating The Secret Society of Pickup Artists to powieść napisana przez dziennikarza magazynu Rolling Stone – Neila Straussa. Autor w internecie trafił na ślad tajemniczej grupy zajmującej się szkoleniem w podrywaniu płci przeciwnej. Pod pseudonimem postanowił dowiedzieć się czegoś więcej. Przez pół roku uczestniczył w szkoleniach, nauce podrywaniu oraz wpływaniu na płeć przeciwną, aby ta zainteresowała się twoją osobą. Okazało się, że są to szkolenia kierowane dla znanych i bardzo bogatych ludzi. Podczas nich spotkał między innymi Toma Cruise'a i Paris Hilton.

Początkowo ekranizacją powieści zainteresowane było studio Columbia Pictures, które ostatecznie postanowiło sprzedać prawa do tego tytułu.


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux