"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Lionsgate o podrywaniu 0

Studio Lionsgate poinformowało, iż Ari Sandel (Opowieść o Zachodnim Brzegu) zostanie reżyserem ekranizacji, bestsellerowej powieści Neila Straussa pt. The Game: Penetrating The Secret Society of Pickup Artists. Pracę na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku. Prawdopodobna data premiery to końcówka roku 2011.

Logo studia Lionsgate

The Game: Penetrating The Secret Society of Pickup Artists to powieść napisana przez dziennikarza magazynu Rolling Stone – Neila Straussa. Autor w internecie trafił na ślad tajemniczej grupy zajmującej się szkoleniem w podrywaniu płci przeciwnej. Pod pseudonimem postanowił dowiedzieć się czegoś więcej. Przez pół roku uczestniczył w szkoleniach, nauce podrywaniu oraz wpływaniu na płeć przeciwną, aby ta zainteresowała się twoją osobą. Okazało się, że są to szkolenia kierowane dla znanych i bardzo bogatych ludzi. Podczas nich spotkał między innymi Toma Cruise'a i Paris Hilton.

Początkowo ekranizacją powieści zainteresowane było studio Columbia Pictures, które ostatecznie postanowiło sprzedać prawa do tego tytułu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…