"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Warner Bros adaptuje komiks 0

Studio Warner Bros poinformowało o planach nakręcenia filmu w oparciu o komiks autorstwa Matta Kindta pt. 3 Story: The Secret History of the Giant Man. Scenariusz do produkcji napisze Dustin Lance Black, który w ubiegłym roku otrzymał Oscara za skrypt do filmu Obywatel Milk.

Logo studia Warner Bros

Według pierwszych doniesień Black zajmie się także reżyserią tej produkcji. Ma już doświadczanie, bowiem niedawno ukończył pracę nad niezależnym dramatem pt. What's Wrong With Virginia, w którym główne role zagrali Jennifer Connelly i Ed Harris.

Komiks 3 Story: The Secret History of the Giant Man to współcześnie rozgrywająca się historia w której głównym bohaterem jest Craig Pressgang. Mężczyzna cierpi na tajemnicze zaburzenie genetyczne w skutek, którego nie przestaje rosnąć. Z czasem, więc staje się najwyższym człowiekiem na ziemi. Całość jest opisana z perspektywy trzech osób: matki, żony i córki Craiga.

Film ma skupić się przede wszystkim na relacji pomiędzy mężczyzną a córką. Produkcją zajmie się Mike Richardson (Hellboy: Złota armia).

Okładka komiksu pt. 3 StoryOkładka komiksu pt. 3 Story

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…