Sequel Trzech mężczyzn i dziecko?

Logo studia The Walt Disney Company

Studio The Walt Disney Pictures jest chętne do nakręcenia sequela komedii z 1987 roku pt. Trzech mężczyzn i dziecko. Taką informację potwierdził Tom Selleck, który przyznał, iż producenci z tego studia kontaktowali się z nim w tej sprawie. Aktor twierdzi, iż studio rozmawiało także z Stevem Guttenbergiem i Tedem Dansonem, którzy w oryginale grali główne rolę.

Kilka lat temu po raz pierwszy ujawniono chęć nakręcenia sequela. Wtedy projekt nosił roboczy tytuł Trzech mężczyzn i panna młoda, ale ostatecznie z powodu braku środków finansowych zdecydowano się wstrzymać wszelkie prace nad filmem.
Teraz zaś pojawia się informacja, iż jest gotowy scenariusz, który być może spodoba się aktorom ówcześnie grającym główne role.

Przypomnijmy, iż głównymi bohaterami komedii Trzech mężczyzn i dziecko są trzej przyjaciele – zatwardziali kawalerowie. Pewnego dnia z przerażeniem odkrywają, iż pod ich drzwiami ktoś zostawił niemowlę. Okazuje się, iż jest to bardzo często płacząca dziewczynka. Mężczyźni postanawiają zaopiekować się dzieckiem i odnaleźć jej prawdziwych rodziców. Ale czy wieczni imprezowicze podołają zadaniu?

Plakat z filmu Trzech mężczyzn i dzieckoPlakat z filmu Trzech mężczyzn i dziecko

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux