"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sequel Trzech mężczyzn i dziecko? 0

Studio The Walt Disney Pictures jest chętne do nakręcenia sequela komedii z 1987 roku pt. Trzech mężczyzn i dziecko. Taką informację potwierdził Tom Selleck, który przyznał, iż producenci z tego studia kontaktowali się z nim w tej sprawie. Aktor twierdzi, iż studio rozmawiało także z Stevem Guttenbergiem i Tedem Dansonem, którzy w oryginale grali główne rolę.

Logo studia The Walt Disney Company

Kilka lat temu po raz pierwszy ujawniono chęć nakręcenia sequela. Wtedy projekt nosił roboczy tytuł Trzech mężczyzn i panna młoda, ale ostatecznie z powodu braku środków finansowych zdecydowano się wstrzymać wszelkie prace nad filmem.
Teraz zaś pojawia się informacja, iż jest gotowy scenariusz, który być może spodoba się aktorom ówcześnie grającym główne role.

Przypomnijmy, iż głównymi bohaterami komedii Trzech mężczyzn i dziecko są trzej przyjaciele – zatwardziali kawalerowie. Pewnego dnia z przerażeniem odkrywają, iż pod ich drzwiami ktoś zostawił niemowlę. Okazuje się, iż jest to bardzo często płacząca dziewczynka. Mężczyźni postanawiają zaopiekować się dzieckiem i odnaleźć jej prawdziwych rodziców. Ale czy wieczni imprezowicze podołają zadaniu?

Plakat z filmu Trzech mężczyzn i dzieckoPlakat z filmu Trzech mężczyzn i dziecko

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2010-06-04

Trzech byłych gwiazdorów lat 80-tych znowu rusza na podbój kina! To byłby ciekawszy materiał na film.

Maciej Przybyszewski 2010-06-04

Oryginał mi się bardzo podobał. Trzej "twardziele" w obliczu przewijania, karmienia, mycia niemowalaka wymiatali. Jeżeli sequel będzie opowiadał o dalszych losach całej czwórki to może być ciekawie.

Proszę czekać…