Nowy plakat Buried 1

Paul Conroy jest obywatelem USA pracującym w ramach kontraktu jako kierowca w Iraku. Po szybkim i niespodziewanym ataku na jego konwój, budzi się, pogrzebany żywcem, wewnątrz trumny. Jedyne co mu pozostało to: zapalniczka, telefon komórkowy i mgliste wspomnienia jak znalazł się w takiej sytuacji. Wobec ograniczonej ilości tlenu i bezgranicznej paniki, Paul musi podjąć wyścig z czasem, aby wydostać się z klaustrofobicznej pułapki.

Buried

Pojawił się drugi plakat produkcji, który można zobaczyć poniżej. Reżyseruje Rodrigo Cortes, a główną rolę gra Ryan Reynolds.

Premiera Buried odbędzie się 8 października w Stanach Zjednoczonych.

BuriedBuried

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trophy

Pomysłowy plakat i fajny kolorystycznie.

Quagmire

Fajny plakat, odwołujący się do "Zawrotu głowy". To może być niespodziewany hit kasowy jesieni, jeśli tylko zarządzone przez studio dokrętki nie zniszczą filmu po dobrym przyjęciu na Sundance.

Adam_Siennica

No na pewno. Zapowiada się ciekawy dramat, zwłaszcza, że Reynolds miał okazję zagrać coś, a talent ma. Spodziewam się, że 3/4 filmu to w tej trumnie z teasera się dzieje :D

Redox

Plakat niczego sobie.
Liczę bardzo na film, bo coś może z niego wyjść. Na pewno nie będzie to jakaś produkcja hollywoodzka na skalę "Avatara" czy nowego "Robina Hooda". Budżet ledwo przekroczył 3 mln. Czekam z niecierpliwością!

Proszę czekać…