Zwiastun Flipped! 1

Flipped to najnowszy film Roba Reinera, uznanego twórcy wielu klasyków kina, który od wielu lat nie zrobił filmu na swoim, wielkim poziomie.

Flipped

Jego ostatnim obrazem był Choć goni nas czas, który zdobył umiarkowane uznanie. Flipped na podstawie powieści Wendelina Van Draanena zapowiada nam powrót do formy.

Historia skupia się na dwójce dzieci, Juli i Bryce’ie i ich dorastaniu od drugiej do ósmej klasy. Juli kocha się w Bryce’ie od kiedy zobaczyła jego niebieskie oczy w drugiej klasie, ale jak to bywa w tym wieku, Bryce się nią nie interesuje. Gdy dorastają, opinia Bryce’a zmienia się. Film ma być przepełnioną emocjami i nostalgią opowieścią o dawnych latach…

W obsadzie są: Callan McAuliffe, Madeline Carroll, Anthony Edwards, John Mahoney, Penelope Ann Miller, Rebecca De Mornay i Aidan Quinn.

Premiera Flipped zapowiedziana jest na 6 sierpnia 2010 roku. Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Michał Machel 2010-06-08

Zwiastun prezentuje się przeciętnie, ale to dobrze :) Zgodnie z zasadą "im gorszy trailer tym lepszy film" można dać temu obrazowi szanse.
Na pierwszy rzut oka wygląda na ckliwą historyjkę o dorastaniu w całkiem niewinnej formie. Na drugi zresztą też :)
Z jednej strony świetnie, że Reiner porusza taki temat w dzisiejszych czasach, które to seksem i nagością płyną, ale z drugiej… czy to się sprzeda ?
Ostatecznie trzymam kciuki i duże palce u obu stóp. Brakuje na rynku dobrego kina familijno-dziecięcego w klimacie klasycznej produkcji Howard’a Zieff’a "Moja dziewczyna".
Swoją drogą dlaczego na liście dokonań Reiner’a nie ma genialnego This is Spinal Tap ;)

Proszę czekać…