Jamie Bell Spider-Manem? 1

Jamie Bell był na liście kandydatów do roli nowego Spider-Mana. Teraz nowe plotki mówią, że jest pewnym kandydatem. Mimo wszystko, musimy pamiętać, to są plotki. Pamiętacie przecież, jak mówiono, że John Krasinski jest pewniakiem na Kapitana Ameryka?

Jamie Bell

Czy jeśliby Jamie Bell został wybrany, byłaby dobra decyzja? Zapraszamy do komentowania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Michał Machel 2010-06-09

Ale Peter Parker nie jest "mroczną" postacią. To kujonek z sąsiedztwa, aktor w roli Parkera powinien budzić politowanie.
Należy przy tym pamiętać, że nowy film o przygodach pana pająka ma skupiać się na młodości Parkera, a w tym okresie to dopiero była z niego ciamajda.

JohnnyDepp 2010-06-09

Najlepsze stwierdzenia jakie ostatnio słyszałem i popierm w 100000%

JohnnyDepp 2010-06-09

Każdy inny aktor tylko nie Tobey !!na niego ni emogłem patrzec i ten jego głupi uśmieszek Żenada!! Bella bardzo lubię i jest mrocznym kolesiem i pasuje mi jak ulał

Quagmire 2010-06-08

Masz rację, łatwiej żeby utalentowany aktor przypakował, niż nauczyć grać mięśniaka.

Michał Machel 2010-06-08

Tobey Maguire w roli Parkera prezentował się jak najbardziej pozytywnie. Odważę się nawet napisać, że wiarygodnie ;) Jego chłopięca, niewinna buźka "na kujona" odgrywała za niego 3/4 roli, idealnie wpasował się w stworzony przez Stana Lee komiksowy pierwowzór Petera Parkera.
Bell aktorsko pewnie podoła tej bądźmy szczerzy – niespecjalnie wymagającej roli. Brakuje mu jednak godnego politowania wyrazu twarzy, który moim zdaniem zrobił z Maguire’a tak "realnego" Parkera.
A jeśli chodzi o warunki fizyczne, to coś mi się wydaje, że szczególnie dziś to żaden problem :) Patrz Jake Gyllenhaal w Księciu Persji.

Proszę czekać…