Kardashian Larą Croft? 0

Nastąpiła w Stanach dziwna moda wśród gwiazd reality show. Niedawno, Heidi Montag starała się o rolę w Transformers 3, a teraz kolejna gwiazdeczka, Kim Kardashian twierdzi, że w następnym filmie pt. Tomb Raider zastąpi Angelinę Jolie w roli Lary Croft. Rzekomo już negocjuje rolę w producentami.

Kim Kardashian

Anonimowe źródło twierdzi, że będzie to inny film niż ten z Angeliną. Ma być bardziej skierowany do nastolatków.

Co o tym sądzicie? Lepiej, by okazało się to głupią plotką?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
mysza_007 2010-06-12

nie znam tej pani ale co mi na dzień dobry nie pasuje to fakt, że nie wygląda na zbyt bystrą z twarzy a to trochę jednak nie pasuje do wizerunku inteligentnej pani archeolog….

pokyfudywise 2010-06-11

już widzę jak tym swoim wielkim zadem rozpycha się po planie

Artur 2010-06-09

Pierwszy TR powstał dość dawno i wtedy animacje postaci były dość "sztywne", więc myślę że jej gra mogła by w miarę wiernie oddać zachowanie Lary Croft;)

Michał Machel 2010-06-08

Kim jest Kardashian ? ;P Nie żeby Tomb Raider Trzy miał być jakimś dziełem na miarę Spartakusa, ale tak nisko to się producenci nie powinni zapuszczać.
Chociaż z drugiej strony pryszczate chłopaki pewnie pójdą do kina. Zaraz po tym jak na przystanku zobaczą plakat z wyuzdaną Kardashian w szortach z gnatami w dłoniach ;)

Quagmire 2010-06-08

Jedna z najdziwniejszych z ostatnich plotek. Zresztą kto oglądał odcinek CSI NY z jej udziałem, ten wie, że Kim gra jakby połknęła kij od szczotki. Domowe porno w którym zagrała powinno być jej ostatnią przygodą z kamerą.

Proszę czekać…