Zobacz MORTAL KOMBAT 3!

Mortal Kombat

W końcu nowe Mortal Kombat rusza z kopyta. Dziś nieoczekiwanie w Internecie pojawił się krótki film pt. Mortal Kombat: Rebirth. Jest to testowy film promocyjny, który ma ukazać wizję twórców na restart kinowej serii z krwawą kategorią wiekową R. Dzięki niemu mają pozyskać finanse na zrobienie pełnometrażowej, kinowej wersji.

Filmik jest reżyserowany przez Kevina Tancharoena. W obsadzie są: Michael Jai White (Biggs), Jeri Ryan (Sonya), Lateef Crowder (Baraka), Ian Anthony Dale (Scorpion) i Matt Mullins (Johnny Cage). Za choreografię walk odpowiada najgorętsze nazwisko tego roku – Larnell Stovall, który zgarnia nagrody za najlepszą choreografię do filmu Undisputed 3.

Oczywiście nie ma gwarancji, że ci aktorzy i ekipa powrócą w kinowej wersji, ani czy w ogóle w końcu ten film powstanie, lecz obecnie krótkometrażówka stała się niesamowitym hitem w Internecie, a fora huczą od dyskusji.

Świetny choreograf i obsada oparta na umiejętnościach w sztukach walki – to jest to, czego nowe Mortal Kombat potrzebuje. Zatem, zacznijmy dyskusję. Co o tym myślicie? Komentujcie. Czy wizja Wam się podoba?