Zobacz MORTAL KOMBAT 3! 6

W końcu nowe Mortal Kombat rusza z kopyta. Dziś nieoczekiwanie w Internecie pojawił się krótki film pt. Mortal Kombat: Rebirth. Jest to testowy film promocyjny, który ma ukazać wizję twórców na restart kinowej serii z krwawą kategorią wiekową R. Dzięki niemu mają pozyskać finanse na zrobienie pełnometrażowej, kinowej wersji.

Mortal Kombat

Filmik jest reżyserowany przez Kevina Tancharoena. W obsadzie są: Michael Jai White (Biggs), Jeri Ryan (Sonya), Lateef Crowder (Baraka), Ian Anthony Dale (Scorpion) i Matt Mullins (Johnny Cage). Za choreografię walk odpowiada najgorętsze nazwisko tego roku – Larnell Stovall, który zgarnia nagrody za najlepszą choreografię do filmu Undisputed 3.

Oczywiście nie ma gwarancji, że ci aktorzy i ekipa powrócą w kinowej wersji, ani czy w ogóle w końcu ten film powstanie, lecz obecnie krótkometrażówka stała się niesamowitym hitem w Internecie, a fora huczą od dyskusji.

Świetny choreograf i obsada oparta na umiejętnościach w sztukach walki – to jest to, czego nowe Mortal Kombat potrzebuje. Zatem, zacznijmy dyskusję. Co o tym myślicie? Komentujcie. Czy wizja Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 28

Avatar square 200x200
jakubser 2010-09-02

liczę że ta część wyjdzie bo już nie mogę się doczać.. pozdro

wieslaw grochot 2010-06-11

film się zapowiada ciekawie ale jak ma być film z wykopem mianowicie szybkie wprowadzenie HISTORII każdej postaci z MK to projekcja takiego filmu musi być na miano AVATARA bo teraz dzisiejsza publiczność musi mieć bardzo dobre kino akcji z elementami sztuk walk

kuba1899 2010-06-11

A ile było prawdziwego Batmana w nowym Batmanie? Joker? guzik prawda. Zrobili z niego zupełne przeciwieństwo tego co w komiksach!! A na nich bazuje Batman!!
http://z.about.com/d/comicbooks/1/0/q/G/joker22.jpg – przed…
i po….
http://www.blogcdn.com/www.cinematical.com/media/2007/11/joker113007.jpg
lub to co zrobili z Two-facem… dla fanów komiksu zbrodnia a i tak śpiewane są peany na cześć nowego filmu… aż się boję co zrobią w nowych częściach… wystarczy porównać Batmany Burtona które wg. mnie bardzo dobrze oddają klimat komiksu a Nolanowską wizję. Tu może być podobnie jak się reżyser postara. Pierwszy MK był kultowym filmem karate ("te patrzałki kosztowały 500 dolców…" :D ). I takim filmem chcieliśmy go oglądać. Dwójka już wtedy była strasznym kiczem… teraz już nawet nie da się tego obejrzeć. Ale do jedynki wracam z przyjemnością. Tak jak wracam do pierwszych 2 Batmanów i do Forever (Batman z Robinem – padaka). Ale Jak zrobią coś w stylu Mrocznego Rycerza z fabułą MK będę zachwycony.

Young_Caesar 2010-06-10

nie było drastycznych scen;p? nie pamietam dobrze,ale myślałem ze były jakies…
a scorpion czasem nie zabił kogos w jakis krwawy sposób?
w każdym razie chodzi mi o to że jakos za mało poważny ten film był mimo wszystko, moze tez mi nie przypadł bo nie lubie kina kopanego…

JohnnyDepp 2010-06-09

dzisiaj linkowałem chyba tysiac razy by kazdy mógł luknąć o co kaman ,i każdy jest podniecony !!!

Proszę czekać…