Oficjalny plakat Centuriona 0

Pojawił się pierwszy oficjalny plakat do filmu Centurion którego reżyserem jest Neila Marshalla znany m.in. z filmu Zejście. W głównych rolach wystąpią Olga Kurylenko, Dominic West i Michael Fassbender.

Centurion

Światowa premiera filmu planowana jest na koniec sierpnia 2010 roku.

Fabuła filmu Centurion toczy się podczas inwazji Rzymian na Brytanię w 117 roku n.e. Bohaterem ma być Quintus Dias, ocalały z ataku Piktów na przygraniczny fort Rzymian. Maszeruje na północ z generałem Virilusem i legendarnym 9. legionem z rozkazami zmiecenia Piktów z powierzchni ziemi, a także zabicia ich przywódcy, Gorlacona.

CenturionCenturion

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Machel

To prawda, trailer zmazuje skojarzenia z 300 :)
Motyw ucieczki z terenu wroga w klimacie Apocalypto, tutaj zaprezentowany w formie grupowej faktycznie może być interesujący. No i to piękne, proste przesłanie – fight or die ;)

Adam_Siennica

Po trailerze widać, że na szczeście 300 to to nie będzie, ale wygląda ciekawie :)

Machel

Neil Marshall konsekwentnie pnie się ku górze. Powierza mu się coraz to większe produkcje. Reżyser trzymał się dotychczas luźnej tematyki sci-fi/horror. Zobaczymy jak wyjdzie mu kostiumowa rzeźnia.
Powyższy screen, oraz plakat kojarzą się intensywnie z 300 Snyder’a. Podobna kolorystyka, stylistyka no i Dominic West oraz Michael Fassbender w obsadzie ;)

Proszę czekać…