"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bannery z Incepcji 0

W sieci pojawiły się dziś cztery nowe i bardzo ciekawe bannery promujące najnowszą produkcję Christophera Nolana pt. Incepcja. Obraz trafi do polskich kin już 30 lipca br. W rolach głównych występują: Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page oraz Tom Hardy.

Kadr z filmu Incepcja (2010)

Głównym bohaterem filmu Incepcja jest Dom Cobb (Leonardo DiCaprio). Jest on jednym z najlepszych złodziei XXI wieku, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów, które znajdują się w ludzkim mózgu. Potrafi on wniknąć w umysł wybranej osoby, która śpi. I w ten sposób wykraść informacje. Dzięki niezwykłym umiejętnością Cobb to najlepszy szpieg przemysłowy na świecie. Przy okazji jeden z najbardziej poszukiwanych ludzi na ziemi. Działając w tej jakże trudnej branży Dom stracił wszystko, co kochał. Odkupieniem swoich win i powrotem do normalności może być ostatnia misja. Tym razem zadanie polegać będzie nie na wykradniecie informacji, ale zaszczepienie ją w umyśle śpiącego. Dzięki temu możliwa będzie zbrodnia doskonała. Problem w tym, iż na horyzoncie pojawia się tajemniczy wróg – człowiek, który potrafi przewidzieć każdy ruch ekipy Cobba. Tego lata twój umysł stanie się, więc miejscem zbrodni…

Zapraszamy do obejrzenia bannerów:

Banner reklamujący film IncepcjaBanner reklamujący film Incepcja

Banner reklamujący film IncepcjaBanner reklamujący film Incepcja

Banner reklamujący film IncepcjaBanner reklamujący film Incepcja

Banner reklamujący film IncepcjaBanner reklamujący film Incepcja

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Machel

Mnie do gustu najbardziej przypadły pierwszy oraz czwarty banner. Niezmiernie ciekaw jestem scenariusza Nolana.
Memento, Insomnia, Prestiż, oba Batmany – wszystkie filmy Nolana cechuje ciekawa historia (jego autorstwa) poparta niebanalną formą. A ponieważ w Incepcji reżyser samym założeniem otwiera sobie potężne pole do popisu, nie mogę się doczekać :)

Proszę czekać…