"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie Starcie Tytanów 2 0

Studio Warner Bros w dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdziło, iż nakręci sequel tegorocznej produkcji pt. Starcie Tytanów. Aktualnie studio prowadzi negocjacje z Jonathanem Liebesmanem (Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek), który miałby wyreżyserować cały projekt. Zdjęcia ruszają w pierwszej połowie 2011 roku.

Kadr z filmu Starcie Tytanów (2010)

W sequelu główną rolę ma zagrać po raz kolejny Sam Worthington. Zdjęcia ruszą dosyć szybko powiem w drugiej połowie 2011 roku aktor jest zajęty. Według nieoficjalnego kalendarza ma pracować wtedy na planie nowego projektu Jamesa Camerona – być może chodzi o film Avatar 2.

Fabuła filmu Starcie Tytanów 2 nie jest znana. Mówi się, iż poznamy dalsze losy Perseusza, który dowiedział się już, iż jest synem Zeusa.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Kothbiro

No cóż, mi w filmie podobali się jedynie Worthington i Arterton(!) (no i Fiennes rzecz jasna) , ale to niestety za mało.

Young_Caesar

a mnie sie film podobał.
Może niekoniecznie pójde do kina, ale w dobrej jakości w domu obejrzę z przyjemnością…

Adam_Siennica

Sukces kasowy był i to wystarczyło :) Oby w 3D teraz lepiej wyglądało, skoro będą kręcić w tym formacie.

Asmodeusz

Aż dziw bierze, że po miernej jedynce zdecydowano się na kontynuację, ja już się nie nabiore i do kina na tego typu cukierkowe produkcje się nie wybieram

Proszę czekać…