"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

David Yates reżyserem Hobbita? 0

Według nieoficjalnych informacji Peter Jackson miał zaproponować reżyserowi Davidowi Yatesowi (seria Harry Potter) pracę przy filmie Hobbit. Według tajemniczego źródła obaj panowie kilkanaście razy ze sobą rozmawiali i doszli do porozumienia. Plotka głosi, iż teraz jedynie oczekują na akceptację ze strony studia.

Reżyser David Yates

David Yates to reżyser, który pracował przy takich filmach jak: Rank, Żywy towar czy Dziewczyna z kawiarni. Od kilku lat jednak związany jest z produkcjami o młodym czarodzieju. Artysta stworzył filmy: Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi oraz pracuje na planie Harry'ego Pottera i i Insygnia Śmierci.

Wydaje się wiec, iż ma doświadczenie przy adaptacji dużych powieści fantasy. Pytanie tylko czy poradzi sobie z Hobbitem. A co wy sądzicie?

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2010-06-15

Tu potrzeba artysty a nie rzemieślnika.

Young_Caesar 2010-06-15

NIeeeeeeeeeeeeee!

Bialy_Pielgrzym 2010-06-15

Absolutnie się nie zgadzam, a jako wielki fan i przede wszystkim widz, który ma za to płacić stanowczo się nie zgadzam ;)

Adam_Siennica 2010-06-15

No z jednej strony masz rację, ale z drugiej, jego filmy zbierają bardzo słabe oceny od widzów. Moim zdaniem byłby to tragiczny wybór. Yates nie nadaje się do fantasy.

Proszę czekać…