"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Stewart gwiazdą remake'u Martyrs? 0

Niedawno informowaliśmy was, iż amerykanie postanowili nakręcić remake francuskiej produkcji pt. Martyrs. Skazani na strach. Teraz pojawiła się wiadomość, iż producent odpowiedzialny za powstanie tego projektu, chciałby by w roli głównej wystąpiła gwiazda nastolatek – Kristen Stewart.

Kristen Stewart w filmie Adventureland (2009)

Producent Wyck Godfrey w jednym z ostatnich wywiadów poinformował, iż jego zdaniem młoda aktorka idealnie nadawałaby się do zagrania Lucy – głównej bohaterki filmu Martyrs.

Martyrs. Skazani na strach to jedna z najbardziej brutalnych produkcji ostatnich lat. Francja początki lat 70. Lucie, dziesięcioletnia dziewczynka, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej, zostaje znaleziona błąkająca się po drodze. Jej zmaltretowane ciało nosi ślady agresji seksualnej. Powody jej porwania pozostają nieznane. Zszokowana i buńczuczna zostaje umieszczona w szpitalu w którym obdarza przyjaźnią Annę, dziewczynkę w jej wieku. 15 lat później. Dzwonienie do drzwi w jednej z przeciętnych rodzin. Ojciec otwiera drzwi i staje oko w oko z Lucie, uzbrojoną w strzelbę myśliwską. Przekonana, ze odnalazła oprawce sprzed lat strzela.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MJ_MARTINO

Jakoś mi nie pasuję do tej roli….

Metreszen

Z nią w roli głównej nazwałbym ten film "Martyrs. Skazani na smutek"…

Proszę czekać…