"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto reżyserem Ghost Rider 2? 0

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, studio Columbia Pictures rozpoczęło negocjację z dwójką artystów – Markiem Neveldine i Brianem Taylorem, w sprawie reżyserii filmu Ghost Rider: Spirit of Vengeance. Pracę nad sequelem maja ruszyć jak najszybciej, bowiem studio obawia się utraty praw do tego tytułu.

Reżyserzy Mark Neveldine i Brian Taylor oraz aktorka Amber Valletta

Dwójka artystów wspólnie pracowała przy takich projektach jak: Adrenalina, Gamer czy Adrenalina 2. Teraz studio chce wykorzystać ich talent i wspólnie zrealizować szalony film, który byłby kontynuacją oryginału z 2007 roku.
Niestety nie wiadomo czy w filmie wystąpi Nicolas Cage. Aktor niedawno podpisał kontrakt na udział w filmie Skarb narodów 3, więc może być zajęty.

Przypomnijmy, iż Ghost Rider pojawił się w kinach w 2007 roku. Obraz kosztujący 110 mln $, zarobił na całym świecie blisko 228,7 mln $. Nie jest to wynik rewelacyjny acz dający szansę na jego poprawienie.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2010-06-16

W ubiegłym roku zaliczyli dwie finansowe porażki, do tego dość mocno zjechane przez widzów i recenzentów, a teraz dostają film za 100 mln$? Jakoś w to nie wierzę.

Young_Caesar 2010-06-16

"szalony film" co??? nie gadajcieze ghost rider 2 bedzie jak adrenalina 2;/

Proszę czekać…