Zobacz Narnię i Smerfy! 2

Toy Story 3 to idealna premiera na zwiastuny filmów dla całej rodziny, więc nic dziwnego, że przed animacją Pixara zaprezentowano kinowe The Smurfs oraz magiczne Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu.

Opowieści z Narnii

THE SMURFS

Nieoficjalnie mówi się, iż akcja koncentrować się będzie na pewnej parze (Harris, Mays), która spotka na swojej drodze smerfów. Od tego czasu ich życie ulegnie całkowitej zmianie. Ich przeciwnikiem będzie Gargamel (Hank Azaria) – czarownik nieudacznik, który nienawidzi sympatycznych niebieskich stworków. Głosu użyczają także: Jonathan Winters (Papa Smerf), Katy Perry (Smerfetka) i Alan Cumming (Osiłek). W zwiastunie możemy usłyszeć słynną piosenkę Smerfów znaną z serialu animowanego. Koniecznie zostawcie swoje opinie w komentarzach. Premiera w Polsce zapowiedziana jest na 23 września 2011 roku.

OPOWIEŚCI Z NARNII: PODRÓŻ WĘDROWCA DO ŚWITU

Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Tym razem za reżyserię wziął się uznany Michael Apted, a muzykę robi David Arnold. Pogłoski z reakcji z pierwszych pokazów mówią o powrocie do niesamowitej i zniewalającej magii świata Narnii, którą tak bardzo widzowie i czytelnicy pokochali. Premiera w Polsce zapowiedziana jest na 25 grudnia tego roku.

OBEJRZYJ W HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Lewis

Narnia, Narnia, Narnia do boju!
New smurfs sucks.

Adam_Siennica

Narnia – o, tak, bardzo na tak.
Smerfy – WTF? Czy kogoś powaliło tak reklamując te bajkę? :/

Proszę czekać…