"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fright Night w 3D? 0

Wszystko wskazuje na to, iż remake Postrachu nocy z 1985 roku zostanie nakręcony w wersji trójwymiarowej. Studio DreamWorks, które rozpoczęło już przygotowania do nakręcenia Fright Night poinformowało także, iż planowana data premiery to 7 października 2011 roku.

Fright Night (2011)

Reżyserem nowej wersji został Craig Gillespie (Miłość Larsa), nad scenariuszem pracował zaś Marti Noxon. W produkcji wystąpią: Anton Yelchin, Imogen Poots, Toni Collette, Colin Farrell oraz Christopher Mintz-Plasse.

Fright Night to historia młodego chłopaka, który podejrzewa, iż jeden z jego sąsiadów jest wampirem. Niestety nikt chłopakowi nie wierzy. Jego jedynym sprzymierzeńcem okazuje się rzekomy ekspert od wampirów, który tak naprawdę nic o nich nie wie. Na dodatek chłopak zakochuje się w najpiękniejszej dziewczynie w szkole, która także skrywa pewien sekret.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Avatar square 200x200
JohnnyDepp 2010-06-24

Czekam na ten film od lat i mam nadzije ze zrobia go w 3D

MJ_MARTINO 2010-06-23

To dobrze :P
3D powinno takie aby nie trzeba było żadnych gadżetów do oglądania jak okulary wówczas przyjmie się na 101% ;D

kolbiel 2010-06-22

od postepu nie uciekniemy (nie twierdze ze chcemy!) wiec nie bede sie klocil czy 3D opanuje kina czy nie. moze nie w ciagu roku czy dwoch, i moze niekoniecznie w obecnej formie (jakies hologramy, albo inne cuda), ale pytanie jest raczej 'kiedy' niz 'czy'.

Adam Siennica 2010-06-22

Moim zdaniem fakt jest taki, że za paręnaście lat technologia rozwinie się w takim stopniu, że w kinie będzie tylko 3D. Tak jak teraz mainstreamem jest kolor – tak za 10 lat będzie to 3D. oczywiście w lepszej formie, z czymś wygodniejszym na nosie, bo obecne okulary mi osobiście dokuczają. Imaxowe jeszcze są wygodne, ale te w zwykłych kinach to masakra.
Kolor się ludziom nie znudził, to i 3D się nie znudzi :) tylko trzeba parę lat poczekać jak Hollywood nie będzie robić z 3D papki ale Alicja w Krainie Czarów i Starcie Tytanów. Jak 3D to tylko kręcone w 3D – póki nie dopracują konwersji, mówię jej kompletnie NIE.

kolbiel 2010-06-22

albo marny zart (problem np. z subtlena ironia jest taki, ze ciezko ja wyczuc w slowie pisanym), albo… sam nie wiem. brzmi mniej wiecej jakbys mowil o zamierzchlych czasach, 'nie wyobrazam sobie zycia w jaskiniach albo recznego orania pola'…

zgadzam sie z quagmire’em w 100% w tym temacie.

Proszę czekać…