"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Megan Fox chce kontrolować pogodę 1

Według najnowszych informacji Megan Fox zainteresowana jest wystąpieniem w adaptacji komiksu pt. Gen 13. Zdaniem młodej aktorki postać Rainmaker jest bardzo ciekawa i na tyle interesująca, iż produkcja filmowa z pewnością cieszyłaby się sporą popularnością. Niestety na razie nic nie wiadomo o powstaniu takiego filmu.

Megan Fox w filmie Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Megan Fox marzy się wcielenie w Rainmaker. Jest to kobieta, która posiada nadzwyczajną umiejętność kontrolowania pogody. Pochodzi z pradawnego rodu Apaczów. Jest zdeklarowaną biseksualistką oraz aktywistką ekologiczną. Walczy z wszystkimi wrogami, którzy zanieczyszczają naszą planetę.

Ciekawe czy aktorce uda się przekonać producentów do nakręcenia takiego filmu. Tym bardziej, iż Jonah Hex, w którym zagrała jedną z głównych ról poniósł sporą klapę finansową.

Rainmaker z komiksu Gen 13Rainmaker z komiksu Gen 13

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

HeRr

"Rainmaker. Jest to kobieta, która posiada nadzwyczajną umiejętność kontrolowania pogody. Pochodzi z pradawnego rodu Apaczów. Jest zdeklarowaną biseksualistką oraz aktywistką ekologiczną. Walczy z wszystkimi wrogami, którzy zanieczyszczają naszą planetę."
Niesamowite qrwa…ja też stworzę sobie superbohatera
Będzie nazywał się…Peacefucker. Jest potomkiem starodawnych majów, i posiada niesamowitą umiejętność kontroli populacji żuków gnojowników. Jest zdeklarowanym homofobem a jego cechą szczególną jest brak narządów płciowych. Walczy ze wszystkimi którzy piją pepsi a nie colę.
…tak się właśnie czułem jak przeczytałem opis tej "bohaterki"….niesamowite qrwa…

Proszę czekać…