Ostatni Neandertalczyk - zapowiedź 3

AO, the last Neanderthal reżyserowany jest przez Jacquesa Malaterre'a autora uznanych przez krytykę, widzów i środowisko naukowe dokumentów opowiadających o epoce prehistorycznej – A Species` Odyssey oraz Homo Sapiens.

AO, the last Neanderthal

Francuski film takiego autora raczej nie zapewni widzom wrażeń rodem ze science fiction jak było to pokazane w 10,000 BC.

Obraz opowiada o niesamowitych przygodach Ao (Simon Paul Sutton), ostatniego Neandertalczyka i jego pełnym emocji spotkaniu z piękna Aki (Aruna Shields). Aki, jedna z nielicznych Homo-Sapiens, która akceptuje go za to, kim jest. Wspaniały myśliwy, Ao musi przeżyć polując na zwierzęta i zapuszczając się w dzikie tereny. Chroni też rodzinę przed najbardziej dramatycznych zjawiskiem naturalnym. Największym zagrożenie dla Ao są "Hyena-Men", klan Homo Sapiens, którzy chcą wybić jego gatunek.

Czyżby w końcu po latach dobry film osadzony w tym okresie czasu? Jak uważacie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czudi

Stworzyć lepszy film do 10 000BC to nie będzie żaden kłopot;) Czy ta produkcja pokaże coś niezwykłego jest mało prawdopodobne. Spodziewam się raczej romantycznej historii, jedynie w innych realiach – tak widzę przedstawiony zarys scenariusza.
obawiam się, że i efekty będą słabe; migawki mamuta nie nastrajają optymistycznie. Jedyna nadzieja w scenariuszu.

Proszę czekać…