"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Co dalej z M:I 4? 1

Studio Paramount Pictures nie jest już takie pewne czy warto zaangażować środki finansowe w film Mission: Impossible 4. Według najnowszych informacji właśnie otrzymali scenariusz, którego autorami są Brad Grey i Rob Moore. Jednak o tym czy powstanie film nie zadecyduje czy skrypt jest dobry, ale to czy obraz pt. Wybuchowa para, w którym gra Tom Cruise, odniesie sukces finansowy.

Logo studia Paramount Pictures

Według jednego z dyrektorów pionu produkcji w Paramount, studio to chce zobaczyć czy Tom Cruise wciąż potrafi przyciągnąć widzów do kina, czy może amerykanom znudziła się jego osoba. Dlatego też w zależności od wyniku finansowego produkcji Wybuchowa para (w którym gra główną rolę) podejmą decyzje.

Jedną z opcji jest tak zmodyfikowanie scenariusza, żeby głównym bohaterem nie był już Ethan Hunt a jego "uczeń", który musiałby podjąć się jakiegoś odpowiedzialnego zadania.

Reżyserią Mission: Impossible 4 zajmie się Brad Bird (Iniemamocni) zaś obraz wyprodukuje J.J. Abrams. Planowana data premiery to grudzień 2011 roku.

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…