Neil Patrick Harris w Harold & Kumar 0

Neil Patrick Harris pojawi się w trzeciej części serii pt. A Very Harold & Kumar Christmas. Aktor pojawił się we wszystkich odsłonach zdobywając swoją nietuzinkową rolą uznanie fanów serii.

Harold i Kumar

Scenariusz napisał Jon Hurwitz z Haydenem Schlossberem. Akcja rozgrywać się będzie po drugiej części. Obraz jest kręcony w technologii 3D.

Harold i Kumar, teraz już po 30-tce, nie rozmawiają ze sobą od lat. Harold jest żonatym prezesem z Wall Street, który stroni od narkotyków, a Kumar jest samotnym, wciąż żyjącym jak nastolatek człowiekiem, któremu ostatnio zawieszono licencję medyczną za palenie marihuany. Do Kumara przychodzi paczka zaadresowana do Harolda, więc wyrusza do swojego dawnego przyjaciela, by ją dostarczyć. Kumar na miejscu pali choinkę Harolda, którą zasadził jego teść. Słynny duet wyrusza na poszukiwanie nowej choinki…

Główne rolę oczywiście grają John Cho i Kal Penn.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Kal Penn jednak zagra? Bo przecież po dostaniu pracy w Białym Domu miał zrobić sobie przerwę w aktorstwie. Oczywiście bez niego to nic by nie było i nie byłoby sensu kręcić kolejnej części, dwie poprzednie są świetne.

Proszę czekać…