Konkurs z ER 12! 1

Show, który rozpowszechnił modę na seriale medyczne i rozsławił takie gwiazdy jak George Clooney, Noah Wyle czy Julianna Marguiles! 15 lat na antenie i nawet 22 miliony widzów przed ekranami! 22 nagrody Emmy i 124 nominacje – serialowy rekord! Złoty Glob® i 24 nominacje! Dwunasty sezon wychodzi na DVD, a w naszym konkursie otrzymuje go: Artemis! Gratulujemy :)

Ostry Dyżur jest jednym z najbardziej kasowych seriali telewizyjnych, a występujący w nim aktorzy przeszli do historii kina (to tutaj na dobre rozpoczęła się zawrotna kariera George’a Clooneya). Jednak na początku lat 90tych projekt tego typu był dużą innowacją i budżet przeznaczony na produkcję został ograniczony. Pierwsze odcinki nakręcono w opuszczonym Linda Vista Community Hospital w Los Angeles. Zatrudniono mało rozpoznawalne twarze – Anthony Edwards, Sherry Stringfield, Noah Wyle, Eriq La Salle i Julianna Marguiles. Z czasem na antenie zaczęły pojawiać się coraz popularniejsi aktorzy– Paul McCrane, Laura Innes czy Alex Kingston, a kolejne gwiazdy kina gościnnie występowały na planie!

W SEZONIE 12:

Kovac daje z siebie wszystko, aby utrzymać związek z Sam i być prawdziwym ojcem dla jej syna. Czasami jednak „wszystko” to za mało. Po kolejnym, tym razem ostatecznym, rozstaniu z Taggart, Luka szuka pocieszenia w ramionach dawnej kochanki…

Z Iraku wraz z zaskakującym pomysłem powraca Gallant. Neela, która nadal nie zdecydowała, kim jest (Hinduską? Brytyjką?) wkrótce staje się amerykańską wdową.

Także Barnett dokonuje ważnych wyborów i sprowokowany przez Weaver porzuca pracę w szpitalu na rzecz kariery muzycznej. Szybko jednak odkrywa, gdzie jest jego miejsce – tym bardziej, że ulubiona koleżanka potrzebuje dużego wsparcia…

Po odejściu Jing Mei, Pratt usiłuje od nowa urządzić swoje życie osobiste – wizyta ojca, który przed lata żył z dala od rodziny jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Nie mogąc odnaleźć się na izbie przyjęć, podejmuje decyzję o wyjeździe do… Afryki.

Weaver mierzy się z toną papierowej roboty i zarzutami dotyczącymi zatrudnienia nowego lekarza dyżurnego, tajemniczego dr Clemente. Samotne macierzyństwo pozbawia Kerry resztek energii, a bolące biodro jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

Największą wadą Abby jest wycofywanie się, gdy tylko przestaje się układać. Tym razem udaje jej się doprowadzić coś do końca i prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu, nie odwrócić kota ogonem. Teraz jest odpowiedzialna już nie tylko za siebie…
Studenci chcą być stażystami… Stażyści chcą być lekarzami dyżurnymi…

A lekarze dyżurni chcą mieć spokój!
Odwiedź to miejsce!

Ostry Dyżur Sezon 12 już na DVD od 18 czerwca!
Na DVD aż 930-minut serialu oraz wspaniałe dodatki specjalne – wcześniej niepublikowane sceny dodatkowe!

Okładka nagrodyOkładka nagrody

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i poprawnie dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.
2. Odpowiedz na pytanie: Jak nazywa się pomysłodawca serialu Ostry dyżur?

Nagrody w konkursie

1 x dwunasty sezon serialu ER Ostry dyżur

Regulamin konkursu

1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl w temacie e-maila wpisując: ER
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- numer ID dodanych treści oraz prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 5 lipca na stronie konkursu.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Krótki film instruktażowy jak dodawać treści

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Barbarka88Rz

Tak, płyta dziś właśnie przyszła:)

Redox

U mnie już nagrody dotarły :) U Ciebie także?

nathalie

Może ostatnio coraz dłużej się czeka na nagrody, ale nie zdarzyło mi się jeszcze żebym jakiejś nie dostała :) Także trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Barbarka88Rz

Aha, dzięki, od razu się człowiek raźniej czuje, że nie jest jedyny… ;)

Redox

Niestety nie. Ja czekam jeszcze na inne nagrody, ta akurat jest najpóźniejsza.

Proszę czekać…