Konkurs z ER 12!

Show, który rozpowszechnił modę na seriale medyczne i rozsławił takie gwiazdy jak George Clooney, Noah Wyle czy Julianna Marguiles! 15 lat na antenie i nawet 22 miliony widzów przed ekranami! 22 nagrody Emmy i 124 nominacje – serialowy rekord! Złoty Glob® i 24 nominacje! Dwunasty sezon wychodzi na DVD, a w naszym konkursie otrzymuje go: Artemis! Gratulujemy :)

Ostry Dyżur jest jednym z najbardziej kasowych seriali telewizyjnych, a występujący w nim aktorzy przeszli do historii kina (to tutaj na dobre rozpoczęła się zawrotna kariera George’a Clooneya). Jednak na początku lat 90tych projekt tego typu był dużą innowacją i budżet przeznaczony na produkcję został ograniczony. Pierwsze odcinki nakręcono w opuszczonym Linda Vista Community Hospital w Los Angeles. Zatrudniono mało rozpoznawalne twarze – Anthony Edwards, Sherry Stringfield, Noah Wyle, Eriq La Salle i Julianna Marguiles. Z czasem na antenie zaczęły pojawiać się coraz popularniejsi aktorzy– Paul McCrane, Laura Innes czy Alex Kingston, a kolejne gwiazdy kina gościnnie występowały na planie!

W SEZONIE 12:

Kovac daje z siebie wszystko, aby utrzymać związek z Sam i być prawdziwym ojcem dla jej syna. Czasami jednak „wszystko” to za mało. Po kolejnym, tym razem ostatecznym, rozstaniu z Taggart, Luka szuka pocieszenia w ramionach dawnej kochanki…

Z Iraku wraz z zaskakującym pomysłem powraca Gallant. Neela, która nadal nie zdecydowała, kim jest (Hinduską? Brytyjką?) wkrótce staje się amerykańską wdową.

Także Barnett dokonuje ważnych wyborów i sprowokowany przez Weaver porzuca pracę w szpitalu na rzecz kariery muzycznej. Szybko jednak odkrywa, gdzie jest jego miejsce – tym bardziej, że ulubiona koleżanka potrzebuje dużego wsparcia…

Po odejściu Jing Mei, Pratt usiłuje od nowa urządzić swoje życie osobiste – wizyta ojca, który przed lata żył z dala od rodziny jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Nie mogąc odnaleźć się na izbie przyjęć, podejmuje decyzję o wyjeździe do… Afryki.

Weaver mierzy się z toną papierowej roboty i zarzutami dotyczącymi zatrudnienia nowego lekarza dyżurnego, tajemniczego dr Clemente. Samotne macierzyństwo pozbawia Kerry resztek energii, a bolące biodro jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

Największą wadą Abby jest wycofywanie się, gdy tylko przestaje się układać. Tym razem udaje jej się doprowadzić coś do końca i prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu, nie odwrócić kota ogonem. Teraz jest odpowiedzialna już nie tylko za siebie…
Studenci chcą być stażystami… Stażyści chcą być lekarzami dyżurnymi…

A lekarze dyżurni chcą mieć spokój!
Odwiedź to miejsce!

Ostry Dyżur Sezon 12 już na DVD od 18 czerwca!
Na DVD aż 930-minut serialu oraz wspaniałe dodatki specjalne – wcześniej niepublikowane sceny dodatkowe!

Okładka nagrodyOkładka nagrody

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i poprawnie dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.
2. Odpowiedz na pytanie: Jak nazywa się pomysłodawca serialu Ostry dyżur?

Nagrody w konkursie

1 x dwunasty sezon serialu ER Ostry dyżur

Regulamin konkursu

1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl w temacie e-maila wpisując: ER
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- numer ID dodanych treści oraz prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 5 lipca na stronie konkursu.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Krótki film instruktażowy jak dodawać treści