Akademia Wampirów w kinach 1

Rose Hathaway jest dhampirem, pół człowiekiem/pół wampirzycą i strażniczką Moroi, rasy pokojowych i magicznych śmiertelnych wampirów, które mogą chodzić za dnia, pożywiają się krwią dobrowolnych dawców, starzeją się i umierają. Rose musi nauczyć się swoich magicznych zdolności i zyskać szacunek królewskiej rady, jako strażniczka księżniczki Lissy. Poza sanktuarium mieszka rasa Strigoi, pragnące krwi nieśmiertelne wampiry, które chcą zniszczyć Moroi.

Vampire Academy

Preger Entertainment zakupił prawa do ekranizacji serii książek Richelle Mead pt. Vampire Academy. Każdy tom jest best-sellerem, a autorka zbiera nagrody.

Co o tym myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

lupa

Tez mam taką nadzieje, ale wiesz książki i tak pozostaną takie same, ich nikt nie zmieni, kto czytał "w szponach mrozu" i "akademię wampirów" bez względy na jakość ekranizacji zostanie nadal ich fanem, tak myślę.

patysia13

To ja się nie mogę doczekać tego filmu :). Mam tylko nadzieje że go nie zepsują, bo strasznie mi się spodobała ta książka :)).

lupa

Ja jestem w niebo wzięta. Bardzo lubię książki Mead. "Akademia wampirów" była świetna a "w szponach mrozu" – kolejna część jest jeszcze lepsza więc na film czekam z niecierpliwością:)

rumiko

Moroi…? Czyżby ktoś czerpał z "Wehikułu czasu" H.G.Wells’a?

Oin

Myślę, że wolałbym jakiś dobry film oparty na Świecie Mroku (system RPG). :P

Proszę czekać…