Zwiastun Paranormal Activity 2 1

W końcu mamy pierwsze spojrzenie na Paranormal Activity 2. O fabule wiemy praktycznie nic. Wiadomo jedynie, że jest to sequel fabularny największego hitu 2009 roku z gatunku horror, który zarobił duże pieniądze przy budżecie 15000 dolarów.

Paranormal Activity

Reżyseruje Kip Williams na podstawie scenariusza Michaela R. Perry’ego. Film jest kręcony tą samą techniką kamery z ręki co pierwsza część, lecz ma być to wykorzystane "na większą skalę".

Ciekawostka – gdy zwiastun kończy się na oficjalnej stronie, strona odświeża się i widzimy pusty pokój jak w zwiastunie. Po lewej stronie można przeczytać coś na odbiciu lustra na szafie – "What is happening to Hunter?" – czyli "Co się dzieje z Hunterem?".

Jak Wam się podoba?

OSTRZEŻENIE – JEŚLI KTOŚ NIE WIDZIAŁ PIERWSZEJ CZĘŚCI, ZWIASTUN ZDRADZA KLUCZOWE ELEMENTY JEJ KOŃCA

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Oby nie straszył nudą tak jak pierwsza część.

MJ_MARTINO

Ja obejrzę na pewno dwójeczkę ;D

JohnnyDepp

Wyjechałem w styczniu na deske sam ! ,wynajołem pokój w agro ,miasto bałtów 40 min od domu.Pojezdzilem wypiłem na stoku 3 kubki wina 2 piwa i kiełbase po drodze kupilem 3 puszki lecha i wchodze do tego domu mialem klucz bo mi dala gospodyni od wejsciowych i od pokoju.Pokój mialem na 1 pietrze a chata miala 2 pietra. Na pietrze 3 pokoje i kibel ,wszytski drzwi z szybami tymi duzymi na 3/4 drzwi No i dobra kibel, kąpiel ,wszyscy śpią ciemno , cicho i Ja idę spać.Ale po dwuch lechach nie mogę godzina 01:00 odpalam laptopa dysk D:\Filmy\ Paranormal Activity i
o g l ą d a m …

napisze tylko tyle że widziałem Linde Blair z egzorcysty ,a słońce wseszło jakoś o 7 rano k o n i e c
HOSAN

Mi tam jedynka nie zaimponowała, choć nie zmienia to faktu, że dwójke zobacze z przyjemnością ;))

Young_Caesar

oglądałem jedynke a znowu śmiertelnie się przestraszyłem początku:)
oby nie zmienili koncepcji tak jak zmienili fabułę w rec 2…

Proszę czekać…