Nowe zdjęcie Conana 0

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w olśniewającej technologii 3D!

Conan

Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą. Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara – nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.

Tytułową rolę gra Jason Momoa znany z serialu Stargate: Atlantis. Premiera zaplanowana jest na 2011 rok.

ConanConan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Adam_Siennica

Nie znam dobrze książek, ale z tego, co wiem, to Arnold jeszcze bardziej nie przypominał literackiego odpowiednika.

Ojej. Tyle praktycznie można by było napisać a propos tej informacji. Już wiele razy tu pisałem, że Momoa nijak mi nie przypomina Conana książkowego. Powyższe zdjęcie jest tylko potwierdzeniem.
Obawiam się, że nowej odsłonie twórczości Howard’a daleko będzie do pierwowzoru z Arnoldem.

Adam_Siennica

Twórcy od początku mówią, że będzie HARD R. Tutaj wiadomo od początku i jak na razie żadnej zmiany nie zanotowano.

HeRr

i jak, wiemy już? Będzie PG-13 ;)?

kill

Nadal o 50 kilo za chudy ;) Z taką sylwetką to mógłby grać w filmie Young Conan – The First 12 Years.
Jako fan twórczości Howarda mówię głośne NIE, dla szczupłego Conana serfera z Niebieskiej Laguny.

Proszę czekać…