Pudzian w bajce 1

MARIUSZ PUDZIANOWSKI, mistrz świata strongmen, zawodnik MMA i gwiazdor wagi ciężkiej show-biznesu, stanie w szranki w zupełnie nowej dyscyplinie, debiutując w dubbingu komedii animowanej RYŚ I SPÓŁKA, która wejdzie na ekrany kin 30 lipca.

Mariusz Pudzianowski

PUDZIAN użyczy głosu Dużemu – poczciwemu osiłkowi na usługach myśliwego Warczaka (Artur Dziurman). U Dużego wielka siła idzie w parze z wielkim talentem do psucia wszystkich pomysłów bossa, co prowadzi do serii zabawnych perturbacji.

Wyprodukowana przez Antonio Banderasa komedia RYŚ i SPÓŁKA to przygodowa opowieść o pechowym rysiu Ryszardzie (Marcin Hycnar), który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga. Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt – Warczakowi i udowodnić światu, że wszystkie Ryśki to fajne futrzaki!

Już 30 lipca wszyscy przekonają się, czy Dominator – najsilniejszy człowiek świata – zdominuje też branżę dubbingową. Pudzian już teraz ostrzega Ryśka, że tanio skóry nie sprzeda!

[informacja nadesłana przez dystrybutora]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

mateo95

Chłopie… Może Ty jeszcze gwiazdą porno zostań :D Powodzenia! Oby tak dalej… Brawka dla tego Pana z bicepsem ;d

Proszę czekać…