James Bond jest martwy! 0

Harry Knowles z AICN poinformował, powołując się na swoje źródło, ze do niedawna wstrzymany projekt najnowszego filmu o Jamesie Bondzie jest kompletnie martwy.

James Bond

Jeśli wierzyć tym rewelacjom, już nigdy nie zobaczymy Daniela Craiga w roli agenta 007. Z jednej strony nie jest to kompletne zaskoczenie. MGM jest bankrutem z długami, a studia nikt nie chce kupić.

Sytuacja MGM jest tragiczna, a nadziei, że nagle coś się zmieni nie ma żadnej. Reżyserować miał Sam Mendes i raczej nie będzie wiecznie czekał na możliwość zrealizowania "projektu widmo".

Oficjalnego oświadczenia ani zdementowania tych rewelacji nie zanotowano. Można jedynie cicho powiedzieć, że raczej to jest pewne i kolejną ofiarą MGM będzie Hobbit.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Adam_Siennica

ich długi sięgają kilkuset miliardów dolarów. Ich uratować może tylko to, jeśli ktoś kupi studio.

Tomassh

a MGM nie może odsperzedać praw do 'Hobbita' i Bonda? Nie podreperowaliby tym swojego budżetu?

Adam_Siennica

@ Ronalndinho – wątpię, raczej nie będzie miał tych 300 milionów ot tak wydać na budżet.

regoat

o kurde to straszna kicha, 007 w nowej formie byl rewelacyjny. szkoda ze MGM nie dalo sobie razy i praktycznie przestaje istniec moglo by go kupic Sony, ma juz 20% ich akcji.

Flames23

Bond jest nieśmiertelny!! Prędzej czy później jeszcze o nim usłyszymy. Na chwilę obecną odebrano mu tylko licencję na zabijanie;).

Proszę czekać…