Zwiastunowe nowości 2

Niedawno pojawiło się dużo ciekawych zwiastunów pozycji kinowych, z którymi warto się zapoznać.

The Green Hornet

Mamy takie pozycje jak: Vampires Suck, Let the Bullets Fly, Snowman's Land, The Green Hornet, The Incite Mill, The Man from Nowhere, The Borrowers, Elitarni 2 i Operation Endgame.

VAMPIRES SUCK
18.08.2010

Becca musi wybrać pomiędzy dwoma chłopcami. Zanim to zrobi, musi uporać się z kontrolującym ją ojcem, który zawstydzą ją, traktując jak dziecko. Parodia hitowej Sagi Zmierzch autorstwa ludzi znanych z takich "hitów" jak Poznaj moich Spartan czy Totalny Kataklizm.

LET THE BULLETS FLY

Akcja rozgrywa się w burzliwej lata 20. XX wieku w Chinach. Znany bandyta, Zhang udaje się do odległego miasteczka udając ich nowego burmistrza – tożsamość, którą ukradł staremu Tangowi, drobnemu oszustowi. Aby zdobyć łatwą gotówkę, Zhang zmierzy się z godnym przeciwnikiem w osobie Huang. W małym miasteczku rozegra się walka inteligencji i brutalności… walka w samo południe…
Specyficzny western w reżyserii uznanego Jianga Wena (Sun Also Rises) z Chow Yun Fatem w roli głównej.

SNOWMAN'S LAND

Zawodowy morderca i szczęściarz w jednej osobie, Walter bierze zlecenie na szefa podziemia, Bergera, który ukrył się w Karpatach. Niestety narobił sobie kłopotów u tubylców.

THE INCITE MILL

Film w reżyserii mistrza japońskiego horroru Hideo Nakaty opowiada o 10 nieznajomych zaproszonych do jednej posiadłości, którzy jeśli będą przestrzegać zasad i wytrzymają tu tydzień, wygrają dużą sumę w gotówce.

THE GREEN HORNET
14.11.2011

Głównym bohaterem filmu The Green Hornet jest znudzony życiem playboy – Britt Reid, który w przebraniu Zielonego Szerszenia i w towarzystwie mistrza sztuk walki – Kato, walczy w nocy z przestępcami.

THE MAN FROM NOWHERE

Jedynym związkiem z normalnym światem byłego agenta specjalnego CHA, Tae Sika jest mała dziewczynka, So-mi. Matka dziewczynki przemyca narkotyki dla pewnej organizacji i powierza produkt Tae Sikowi bez jego wiedzy. Kiedy handlarze dowiadują się o tym, porywają kobiety. Myląc Tae-Sika za jednego z mułów, każą mu dostarczyć towar w zamian za uwolnienie kobiet. Tae-sik decyduje się stawić czoło światu i je uratować. W między czasie, zostaje znalezione poćwiartowane ciało matki dziewczynki. Tae-sik dowiaduje się o okropieństwach, które robią dzieciom, by wykorzystać je do przemycania narkotyków. Tae-sik szykuje się do walki z handlarzami, by uratować małą dziewczynkę…

OPERATION ENDGAME

Kilka grup szpiegów decyduje się zmierzyć ze sobą kiedy ich szef zostaje zabity. W obsadzie są: Zach Galifianakis, Emilie de Ravin, Ving Rhames, Ellen Barkin, Odette Annable, Maggie Q, Rob Corddry i Jeffrey Tambor.

ELITARNI 2

Sequel hitu z 2008 roku w reżyserii Jose Padilhy, który opowiada o brazylijskiej policji.

THE BORROWERS

Japońska adaptacja popularnej powieści Mary Norton pt. Pożyczalscy. Reżyseruje Hiromasa Yumebayashi, kluczowy animator przy największych produkcjach studia Ghibli i animacjach Hayao Miyazakiego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elitarni 2, Lets the bullets fly to dwa filmy z powyższych, które dodaję do listy pożądanych do obejrzenia. Reszta do rozważenia, za wyjątkiem pierwszego, który odrzucam na starcie z przyczyn wiadomych.

Proszę czekać…