Worthington o Starciu Tytanów 2 4

Gwiazda Starcia Tytanów, Sam Worthington w ostatnim wywiadzie wyjawił pewne informacje o sequelu, Starciu Tytanów 2.

Starcie Tytanów

Z tego, co opowiada gwiazda, możemy być spokojni o 3D. Tym razem obraz nie będzie "marną imitacją", w której nie widać różnicy pomiędzy 2D, a 3D. Sequel będzie kręcony w trójwymiarze.

Tym razem będzie to kręcone w 3D. Napiszcie o tym i niech wszyscy kurde wiedzą. Kiedy czytałem scenariusz, powiedziałem im, że rozumiem o co im chodzi, ale zapytałem, czy możemy zmienić to i tamto. Czy mogę zrobić coś więcej, niż tylko ku**a być ładnie wyglądającym facetem, który stoi i nic ciekawego nie robi. Mam tego serdecznie dość, więc o tym rozmawiamy. Jak zrobić, by Perseusz by bardziej rozrywkową postacią.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Santanico

nie powiedziałem,że nie oglądałem filmu w kinie tylko,że słysząc same negatywne opinie na temat 3D wybrałem wersje w 2D

Adam_Siennica

No jak się w kinie oglądało, to pierwsza wada jaka się rzucała w oczy to "pseudo 3D", potem scenariusz, a potem słabe efekty specjalne :))

Santanico

no jak dla mnie największą wadą był właśnie scenariusz i ogólne efekty bo profilaktycznie obejrzałem ten film w 2D

Adam_Siennica

Od czego zacząć trzeba przejmowanie się. Skoro zaczynają od jednej z największych wad jedynki jeśli chodzi o kino, to już jakoś rokuje :P

Santanico

heh…3D i 3D.lepiej by się zaczęli przejmować tym żeby scenariusz i ogólne efekty (nie tylko te pod 3D) były lepsze niż w pierwszej części.

Proszę czekać…