Pixar poprawia Tron Dziedzictwo

Tron Dziedzictwo

Tron Dziedzictwo jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, więc nic dziwnego, że taka wiadomość wywołała bardzo pozytywne reakcje wśród publiczności.

W marcu Joe Kosinski, reżyser superprodukcji, pokazał bardzo wczesną wersję filmu geniuszom z Pixara – John Lasseter, Ed Catmull, reżyser Iniemamocnych, Brad Bird oraz scenarzysta Toy Story 3 i Małej Miss, Michael Arndt.

Poza nimi, oglądali go inni znani filmowcy, którzy dali kilka sugestii reżyserowi – w tym również i David Fincher.

Okazało się, że później geniusze Pixara zostali zatrudnieni, aby wprowadzić poprawki w scenariuszu z myślą o dodatkowych zdjęciach w czerwcu.

John Lasseter, Ed Catmull, reżyser Iniemamocnych, Brad Bird oraz scenarzysta Toy Story 3 i Małej Miss, Michael Arndt, dokonali poprawek pod kątem rozwoju postaci, emocji i motywu przewodniego obrazu. Trzeba przyznać, że twórcy filmu zatrudnili do tego najlepszych ludzi z możliwych, dzięki czemu projekt może tylko zyskać.

Tak producent wypowiedział się o sytuacji:

Tron jest wizją Joe Kosinskiego, wizją, która mnie ekscytuje i mam nadzieję, że fanów również. Trzeba twórców pochwalić za to, że wszystko zrodziło się w myśli, jak dać fanom najlepszy z możliwych filmów. Mieliśmy wielkie szczęście, że Pixar chciał wziąć w tym udział.

Czyżby teraz film, który na pewno wizualnie będzie arcydziełem, miał nieść ze sobą wspaniałą fabułę i scenariusz? Możemy chyba na to liczyć. Jak uważacie?