Pixar poprawia Tron Dziedzictwo 2

Tron Dziedzictwo jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, więc nic dziwnego, że taka wiadomość wywołała bardzo pozytywne reakcje wśród publiczności.

Tron Dziedzictwo

W marcu Joe Kosinski, reżyser superprodukcji, pokazał bardzo wczesną wersję filmu geniuszom z Pixara – John Lasseter, Ed Catmull, reżyser Iniemamocnych, Brad Bird oraz scenarzysta Toy Story 3 i Małej Miss, Michael Arndt.

Poza nimi, oglądali go inni znani filmowcy, którzy dali kilka sugestii reżyserowi – w tym również i David Fincher.

Okazało się, że później geniusze Pixara zostali zatrudnieni, aby wprowadzić poprawki w scenariuszu z myślą o dodatkowych zdjęciach w czerwcu.

John Lasseter, Ed Catmull, reżyser Iniemamocnych, Brad Bird oraz scenarzysta Toy Story 3 i Małej Miss, Michael Arndt, dokonali poprawek pod kątem rozwoju postaci, emocji i motywu przewodniego obrazu. Trzeba przyznać, że twórcy filmu zatrudnili do tego najlepszych ludzi z możliwych, dzięki czemu projekt może tylko zyskać.

Tak producent wypowiedział się o sytuacji:

Tron jest wizją Joe Kosinskiego, wizją, która mnie ekscytuje i mam nadzieję, że fanów również. Trzeba twórców pochwalić za to, że wszystko zrodziło się w myśli, jak dać fanom najlepszy z możliwych filmów. Mieliśmy wielkie szczęście, że Pixar chciał wziąć w tym udział.

Czyżby teraz film, który na pewno wizualnie będzie arcydziełem, miał nieść ze sobą wspaniałą fabułę i scenariusz? Możemy chyba na to liczyć. Jak uważacie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

The

Wizualnie piękny ale czy będzie miał świetną fabułę ?

Quagmire

Moja pierwsza myśl jest taka, że dokrętki są zwykle odbierane w negatywnym świetle przez przyszłych widzów, więc studio stara się sprzedać tę informację jako pozytywną. Ale to pewnie zbyt pesymistycznie podejście.

regoat

no to super ze postarali sie o to zeby inni ludzi spojrzeli na to swoim okiem, dzieki tem moze wyjsc naprawde cos fajnego

Adam_Siennica

Ja już tak nie mogę się doczekać, oczekując największego filmu roku, ale po takiej wiadomości, liczę na jeszcze lepszy obraz. Oby poziom scenariusza, historii, emocji szedł na równi w parze z wizualnym mistrzostwem!

Proszę czekać…