Jonathan Nolan reżyserem Supermana? 2

Comic Con zbliża się wielkimi krokami, więc jak zawsze, pojawiają się przed nim plotki dotyczące filmów dla fanów komiksów czy sci-fi. Następująca informacja może teoretycznie potwierdzić się podczas festiwalu.

Jonathan Nolan

Jonathan Nolan, scenarzysta Mrocznego Rycerza i brat Christophera Nolana, miałby zadebiutować jako reżyser przy nowej wersji Supermana.

Informacja pochodzi od źródła związanego z Warner Bros., który twierdzi, że Jonah już pracuje nad obrazem.

Do tego Zachary Levi, znany wszystkim fanom seriali jako Chuck, miał przesłuchanie, lecz nie wiadomo czy do roli Człowieka ze Stali. Aktor, który zdobywa taką sławę, raczej celował w główną rolę, więc możemy to wziąć za pewnik.

Comic Con zaczyna się 22 lipca. Do tego czasu na pewno będziemy wiedzieć, czy to plotka, czy może początek ciekawego projektu. Co ciekawe, ta plotka już raz została wspomniana prawie pół roku temu i nikt jej nie zdementował. Czyżby jednak było w niej ziarno prawdy?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2010-07-14

Jakoś go nie widzę jako Supermana, ale nie jest też jakimś koszmarnym wyborem. To, że jest sławny nie oznacza od razu głównej roli (a Alvin i Wiewiórki2?), ale z drugiej strony casting do takich filmów zaczyna się najczęściej od głównej postaci.
Kiedyś Kevin Smith wspomniał, że gdyby wrócił do Supermana obsadziłby inną serialową gwiazdę, Jona Hamma z "Mad Men" i ta kandydatura cały czas chodzi mi po głowie…

Proszę czekać…