Pełny zwiastun The Social Network 5

Columbia Pictures opublikowała pełny zwiastun filmu Davida Finchera pt. The Social Network.

The Social Network

W obsadzie są: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake, Andrew Garfield, Joe Mazzello i Rashida Jones.

Scenariusz napisał Aaron Sorkin, a premierę zaplanowano w Polsce na 25 listopada. Projekt opowiada o powstaniu Facebooka. Mark Zukcerberg stworzył stronę w 2004 roku podczas studiów na Harvardzie. Dziś ma ponad 400 milionów użytkowników na całym świecie.

W roli Zuckerberga wcieli się Jesse Eisenberg.

Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Adam_Siennica 2010-07-20

Czy miałkiego, ocenimy jak obejrzymy. Cała historia po pierwsze jest dobrym tematem na filmy, a po drugie, miliony ludzi mogą poznać prawdę jak to było. Ja z chęcią obejrzę.
Wiadomo że o gównianym gadu czy NK nie zrobią filmu, bo to małe rybki w oceanie rekinów. Facebook czy Google to największe giganty światowego Internetu, więc nie nazwałbym tego błahym tematem, o którym filmu zrobić nie można.

JohnnyDepp 2010-07-20

A myslisz ze ludzie co stworzyli gadu-gadu ,naszą klase czy inne społecznościowe gówno nie mielei problemów (zdrada ,pit ,zus,regon,podpis eloktroniczny ).Tylko ze amerykanie z gówna bat nakręcą ,rozumiem doskonale włąsnie na czym to polega. To samo było z kolesiami z doliny krzemowej poprostu zawsze coś jest zawsze jęsli wchodza w to grube bańki.Ale nie kumam by robić o kazdym film o kolesiu co googla wymyślił albo yahoo jakiś dramat sadowy bo tam sie teraz sądują o miliardy !!! Wzioł sie Fincher za cos miałkiego , ja apeluje o sequal Se7en !!!!
pzdro

Adam_Siennica 2010-07-18

Widzę, że nie rozumiesz w ogóle o co chodzi w sytuacji robienia filmu o Facebooku. To nie jest prosta historia o człowieku, który wpadł na pomysł i zarobił miliony, jak można by powiedzieć o typie od NK.pl. Wiąże się z tym wiele ciekawostek, kontrowersji (kradzież pomysłu) i zwrotów wydarzeń, co moim zdaniem jest idealnym tematem na film.
Przede wszystkim, u licha, to nie jest film o FACEBOOKU, tylko o POWSTANIU FACEBOOK – a to wielka różnica. Zuckerbergowi może się nie spodobać to, co pokażą, ponieważ bazują z tego, co wiem, na tezie, że był on złodziejem, który sam facebooka nie wymyślił. Film narobi nie lada szumu jak wyjdzie, a ja osobiście jestem ciekaw, jak to pokażą, cały ton stworzenia czegoś tak gigantycznego.

JohnnyDepp 2010-07-18

książe kaftan andrzej wajda film o gadu-gadu i zakładaniu firmy jendo okienko komisja przjebane państwo gumowy wibrator , pierwszy elektryk jako lobbysta gadu-gady podobno robił kurs przez 2 lata itp itp

JohnnyDepp 2010-07-18

Niech o my space film zrobi Tim Burton pruduct placeman żenada

Proszę czekać…