Imponujący zwiastun The Town 3

Pojawił się zwiastun thrillera w reżyserii Bena Afflecka pt. The Town. Affleck gra również główną rolę. Towarzyszą mu m. in. Rebecca Hall, Jeremy Piven i Jon Hamm.

Ben Affleck

Obraz jest ekranizacją powieści Chucka Hogana pt. Prince of Thieves. Premiera w tym roku.

Fabuła The Town to historia kryminalisty (Affleck), który zakochuje się w jednej z kasjerek banku (Hall), na który napadł. Kiedy zaczyna się z nią spotykać, ona prosi go o to, aby znalazł sobie inną pracę. Nie wie przy tym, iż słabość przestępcy do niej chce wykorzystać pewien ambitny agent FBI (Hamm). Czy dojdzie do konfrontacji?

Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2010-07-18

Nie twierdzę, że jest złym aktorem. Parę razy pokazał, że potrafi nieźle zagrać (patrz "Hollywoodland"), ale wydaje mi się, że on w aktorstwie ma pewien pułap, którego nigdy nie przeskoczy, a "Buntownik z wyboru" pokazał, że ma zadatki na scenarzystę, a "Gdzie jesteś Amando?", że utalentowany z niego reżyser. Uważam, że – jak ktoś wspomniał wyżej – powinien pójść w ślady Eastwooda.

Adam Siennica 2010-07-18

Myślę, że w tym filmie może pokazać, że takim złym aktorem jak go niektórzy określają nie jest :)

Piotr Biernacki 2010-07-18

Ben Affleck koniecznie powinien się skupić na pisaniu scenariuszy i reżyserowaniu, bo aktorem wybitnym raczej nigdy nie zostanie, ale na twórcę filmowego ma zadatki.

JohnnyDepp 2010-07-17

Az mnie ciarki przeszły ,Ben idzie drogą Clinta i ta obsada jaram sie zajebiscie tym filmem

Redox 2010-07-17

Zapowiada się całkiem nieźle.
Widać, że Affleck odzyskuje dobrą formę z lat 90 ("W pogoni za Amy", "Buntownik z wyboru"), ale też po udanej "Gdzie jesteś Amando" zapowiada się kolejny, ciekawy reżyser.
Czekam na film!

Proszę czekać…