Zobacz groźnego Conana 2

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w olśniewającej technologii 3D!

Conan

Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą. Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara – nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.

Tytułową rolę gra Jason Momoa znany z serialu Stargate: Atlantis. Premiera zaplanowana jest na 2011 rok.

ConanConanConanConan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Young_Caesar

a więc ja cię uświadomie że ma być kategoria R :)

mysza_007

ten typ to nadaje się co najwyżej do jakiegoś niskobudżetowego serialu o Conanie….
nie doczytałem jaka ma być kategoria wiekowa, ale już czuję, że zrobią z tego film dla dzieci..jeśli się mylę to niech ktoś mnie uświadomi może….

Young_Caesar

Nie mówiłem akurat o odżywkach, powiedziałem ogólnie o wszystkich wspomagaczach.
A taka np, kreatyna to może i pomaga w treningach i budowie masy ,ale do zdrowych nie należ, cierpią nerki , mozna nabyć nadcisnienie , a kreta to jeszcze nie taka silna odżywka , więc ogólnie nawet nie każde suplementy są takimi przyjaciółmi.
No i co innego utrzymać masę a co innego utrzymać masę mięśniową ,a co innego ją nabyć.

HeRr

Nie mam 193 cm , mam 186. I wcale nie jest mi ciężko utrzymać dobrą masę :) A odżywki to nie "gówna", tylko najlepsi przyjaciele ćwiczących :)

drfalck

chodzi mi o to że sposób charakteryzacji + te długie wlosy jest taki że wygląda jak chłopiec z pedalskiego porno albo boysbendu.
nie wygląda groźnie tylko komicznie.

Proszę czekać…