Następne zdjęcie z Thora 0

Pojawiło się kolejne zdjęcie z adaptacji komiksu w reżyserii Kennetha Branagha pt. Thor. Na zdjęciu ponownie widzimy Odyna, którego gra Anthony Hopkins i Thora (Chris Hemsworth).

Thor

Nieoficjalnie wieści głoszą, że na Comic Con, który rozpoczyna się 22 lipca, zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji.

W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w Norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

ThorThor

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
JohnnyDepp 2010-07-20

Bez paniki to jest Hollywood nie zrobia z tego power rangers ! nie za te miliony i z tymi aktorami .Pamietam fotki z planu star wars II i 300 to dopiero wyglądało żenująco

Piotr Biernacki 2010-07-19

Co z tego, że bardziej realistycznie będzie to wyglądać, jak i tak to najpewniej kaszana będzie.

Quagmire 2010-07-19

To oficjalne zdjęcia, więc już powinny być obrobione. Ale zgadzam się, że na filmie może to wyglądać całkiem inaczej.

JohnnyDepp 2010-07-19

Pamietajcie że te zdjęcia bedą obrabiane komputerowo i kreconą kamerą filmową !! i potem to wszytsko inaczej wygląda jakoś nat bardziej filmowo niz plastykowo

Piotr Biernacki 2010-07-19

Na oko widać, że to kaszana będzie. Szkoda mi Portman, bo ma talent, a się póki co w większości filmach marnuje. A "Thor" będzie klapą, bo po tych zdjęciach. A Branagh zawsze będzie mi się kojarzył z filmami kostiumowymi.

Proszę czekać…