Następne zdjęcie z Thora 0

Pojawiło się kolejne zdjęcie z adaptacji komiksu w reżyserii Kennetha Branagha pt. Thor. Na zdjęciu ponownie widzimy Odyna, którego gra Anthony Hopkins i Thora (Chris Hemsworth).

Thor

Nieoficjalnie wieści głoszą, że na Comic Con, który rozpoczyna się 22 lipca, zostanie zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji.

W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w Norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

ThorThor

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

JohnnyDepp

Bez paniki to jest Hollywood nie zrobia z tego power rangers ! nie za te miliony i z tymi aktorami .Pamietam fotki z planu star wars II i 300 to dopiero wyglądało żenująco

Beznickowy

Co z tego, że bardziej realistycznie będzie to wyglądać, jak i tak to najpewniej kaszana będzie.

Quagmire

To oficjalne zdjęcia, więc już powinny być obrobione. Ale zgadzam się, że na filmie może to wyglądać całkiem inaczej.

JohnnyDepp

Pamietajcie że te zdjęcia bedą obrabiane komputerowo i kreconą kamerą filmową !! i potem to wszytsko inaczej wygląda jakoś nat bardziej filmowo niz plastykowo

Beznickowy

Na oko widać, że to kaszana będzie. Szkoda mi Portman, bo ma talent, a się póki co w większości filmach marnuje. A "Thor" będzie klapą, bo po tych zdjęciach. A Branagh zawsze będzie mi się kojarzył z filmami kostiumowymi.

Proszę czekać…