Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Serialowe nowości sierpnia 2

Półmetek sezonu letniego za nami. Emisję większości seriali rozpoczęto w dwóch ostatnich miesiącach. Regularnie wychodzą nowe odcinki znanych seriali, takich jak: Mad Men, Czysta krew, Eureka, Białe kołnierzyki czy Tożsamość szpiega.

Sierpień z serialami

Z nowości serialowych dobrze wypada Nowe gliny, którego stacja ABC zamówiła drugi sezon. Lada dzień powinniśmy poznać decyzje tejże stacji odnośnie dwóch pozostałych wakacyjnych nowości: The Gates: Za bramą tajemnic i Scoundrels.

Natomiast w sierpniu czekają nas tylko trzy, ale za to świetnie zapowiadające się serie.

Po rekordowym pod względem oglądalności sezonie powraca Trawka. Twórcy wracają do motywu przewodniego trzech pierwszych sezonów, tj. sprzedawania narkotyków przez Nancy Botwin (Mary-Louise Parker) – sympatyczną mamuśkę wychowującą już trójkę dzieci. Tym razem w rodzinny biznes zaangażują się też jej synowie. Wrażenia i dobra zabawa zapewniona.

Kolejną propozycją stacji Showtime jest nowy serial pt. Słowo na R z Laurą Linney w roli głównej. Jest to historia żony i matki mieszkającej na przedmieściach, u której lekarze wykryli nowotwór. Wbrew pozorom kobieta się nie załamuje, tylko postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Zapowiada się ciekawa czarna komedia. Razem z szóstym sezonem "Trawki" premierowy odcinek zostanie wyemitowany 16. sierpnia w USA.

Natomiast sierpień zostanie rozpoczęty nową serią stacji AMC Rubicon. Rzecz dzieje się w świecie wywiadowczym. Nowojorski analityk, Will Travers (James Badge Dale), trafia na ślad tajnej organizacji, która kontroluje zdarzenia mające globalne znaczenie. Szykuje się mocny, inteligentny thriller. Do tej pory stacja wyemitowała pilotażowy odcinek w połowie czerwca, a od 1. sierpnia będzie można śledzić dalsze losy Willa.

Skromnie, ale godnie prezentuje się sierpniowe kalendarium. Doskonały przedsmak tego, co nas czeka pod koniec września.

Źrodło: własne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Kothbiro

"The Big C" z chęcią zobaczę. Jeśli Laura Linney, to musi być nieźle.

Proszę czekać…