"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Marvel liczy na Punishera 1

Studio Marvel poinformowało, że nakręcenie nowego filmu, którego głównym bohaterem byłby komiksowy bohater Punisher. Zdaniem producentów postać ta ma jeszcze szansę zaistnieć w kinie. Dlatego chcieliby zrobić restart i nakręcić film przedstawiający losy Franka Castle’a od nowa. O tym wszystkim poinformowali na Comic-Con w San Diego.

Punisher

Zdaniem Kevina Feige – szefa Marvel Studios postać Punishera nie została jeszcze nigdy dobrze pokazana w kinie. Historia policjanta, któremu gangsterzy zabijają rodzinę a który następnie postanawia zemścić się na wszystkich przestępcach to ciekawy pomysł na obraz opowiadający o zemście.

Dotychczas wszystkie poprzednie filmy o tym bohaterze zbierały słabe recenzje. Dotychczas w rolę Punishera wcielali się: Dolph Lundgren, Thomas Jane oraz Ray Stevenson.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Santanico

Tak,zgodzę się z Tobą.
A poza dobrym reżyserem potrzebna jest też dobra historia – oglądanie 30 min. sielskiego życia Franka, potem BUM! i stawanie się mścicielem…nie,jak już ktoś wspomniał powyżej to by mogli sobie podarować.
A szkoda – uwielbiam Punishera

Quagmire

Szkoda, tylko, że War Zone był strasznie przerysowanym, karykaturalnym filmem.
Ciekawe kiedy w końcu dadzą spokój Punisherowi, albo zatrudnią porządnego reżysera, np Roberta Rodrigueza, a nie rzemieślników jak twórcy poprzednich ekranizacji. Ta szarpanina z Punisherem powoli staje się już śmieszna.

Santanico

najlepiej mimo wszystko moim zdaniem Punisher wypadł w ostatniej odsłonie – War Zone.Ray Stevenson nie jest bardzo znaną twarzą co jest plusem,film był brutalny (a taki właśnie był Punisher w komiksie i chociażby w grze na PC) a wątek zamordowanej rodziny widzieliśmy tylko w krótkich retrospekcjach

ash9

czy oni nie wiedzą kiedy przestać :/
fakt punisher to świetna postać, ale opowiadanie tego samego w kółko to bzdura. wielki mi szef studia , zero inwencji. imho powinni z tą postacią właśnie pójść dalej. odpuścić ten mdławy wątek zabójstwa jego rodziny a wykorzystać postać punishera samą w sobie w jakiejś innej historii

Proszę czekać…