"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj The Avengers 4

W dniu wczorajszym na konwencie Comic-Con w San Diego doszło do spotkania z obsadą filmu The Avengers. Podczas tego spotkania szef studia Marvel – Kevin Feige poinformował, iż w obsadzie tego filmu nie pojawi się Natalie Portman. Amerykańska aktorka wciela się w postać Jane Foster, tj. ukochanej Thora.

Logo studia Marvel

Podczas spotkania ujawniono, iż scenariusz skupi się na samych superbohaterach a nie ich partnerkach. Zdaniem reżysera wszyscy oni zostaną zebrani w jedno miejsce, w której przygotują się do starcia z mroczną siłą, która może zniszczyć naszą planetę. Problem w tym, iż wszyscy mają trudne charaktery a zamknięcie ich pod jednym dachem może oznaczać tylko jedno – konflikty i wzajemną rywalizację.

Przy okazji tego spotkania poinformowano również o obsadzie tej produkcji. Poniżej znajdziecie zdjęcie aktorów, reżysera i producenta. W obsadzie wystąpią, więc odpowiednio: Robert Downey Jr. (Tony Stark aka. Iron Man), Clark Gregg (agent Phill Coulson), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kapitan Ameryka), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jeremy Renner (Sokole Oko), Mark Ruffalo (Bruce Banner aka. Hulk). Na zdjęciu widać także reżysera Jossa Whedona oraz producenta i szefa studia Marvel Kevina Feige'a.

Obsada filmu The AvengersObsada filmu The Avengers

A na koniec jeszcze oficjalne logo grupy Avengers:

Logo The AvengersLogo The Avengers

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

drfalck

Teraz trzeba tylko jakiegoś bandziora wymyśleć żeby ta paczka miała z kim walczyć…i tu widzę największy problem…

Quagmire

Zwykle nadmiar superbohaterów szkodzi ekranizacji, tu oczywiście nie da się inaczej. Jednak skoro udało się np z X-Men 1 i 2, a za kamerą stoi Joss Whedon to są szanse na dobry film.

Proszę czekać…