Poznaj The Avengers

Logo studia Marvel

W dniu wczorajszym na konwencie Comic-Con w San Diego doszło do spotkania z obsadą filmu The Avengers. Podczas tego spotkania szef studia Marvel – Kevin Feige poinformował, iż w obsadzie tego filmu nie pojawi się Natalie Portman. Amerykańska aktorka wciela się w postać Jane Foster, tj. ukochanej Thora.

Podczas spotkania ujawniono, iż scenariusz skupi się na samych superbohaterach a nie ich partnerkach. Zdaniem reżysera wszyscy oni zostaną zebrani w jedno miejsce, w której przygotują się do starcia z mroczną siłą, która może zniszczyć naszą planetę. Problem w tym, iż wszyscy mają trudne charaktery a zamknięcie ich pod jednym dachem może oznaczać tylko jedno – konflikty i wzajemną rywalizację.

Przy okazji tego spotkania poinformowano również o obsadzie tej produkcji. Poniżej znajdziecie zdjęcie aktorów, reżysera i producenta. W obsadzie wystąpią, więc odpowiednio: Robert Downey Jr. (Tony Stark aka. Iron Man), Clark Gregg (agent Phill Coulson), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kapitan Ameryka), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jeremy Renner (Sokole Oko), Mark Ruffalo (Bruce Banner aka. Hulk). Na zdjęciu widać także reżysera Jossa Whedona oraz producenta i szefa studia Marvel Kevina Feige'a.

Obsada filmu The AvengersObsada filmu The Avengers

A na koniec jeszcze oficjalne logo grupy Avengers:

Logo The AvengersLogo The Avengers


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux