Powstanie BloodRayne 2 0

Reżyserią filmu ponownie zajmie się Uwe Boll.

Kadr z filmu BloodRayne 2005Kadr z filmu BloodRayne 2005

Pierwsza część filmu miała swoją premierę 23 października ubiegłego roku. W obrazie zagrali m.in.: Kritanna Loken, Michelle Rodriguez, Matthew Davis, Ben Kingsley, Michael Madsen oraz Billy Zane

Fabuła BloodRayne przedstawia się następująco: Okrutny król Kagan trzyma w swej dłoni całą władzę. Jeśli odnajdzie 3 ukryte skarby, na zawsze stanie się nieśmiertelny. Jest jednak nadzieja. Ma na imię Rayne i tylko ona może pokrzyżować plany Kagana. Rayne jest pół człowiekiem, pół wampirem. Jej matka padła ofiarą gwałtu Kagana. Rayne chce jak najwięcej dowiedzieć się o swoim ojcu, odnaleźć go i zabić. Po matce odziedziczyła urodę i niektóre ludzkie słabości, po ojcu zaś zdolności jakie posiadają wampiry. Potrafi widzieć w ciemnościach, a gdy robi się jej słabo, musi napić się krwi. Nie lubi także naturalnego światła. Dodatkowo, gdy zabije wystarczająco dużo osób, budzi się w niej prawdziwa żądza krwi.

Kadr z filmu BloodRayne 2005Kadr z filmu BloodRayne 2005

Za kamerą BloodRayne 2 stanie ponownie niemiecki reżyser Uwe Boll, który od kliku już lat zajmuje się właśnie przenoszeniem gier wideo na ekrany. Jest on twórcą takich filmów jak: Alone in the Dark: Wyspa cienia oraz Dom śmierci. W rolę tytułową wcieli się Natassia Malthe (DOA: Dead or Alive). Scenariusz został napisany przez Christophera Donaldsona i Neila Every.

Pracę na planie rozpoczną się jeszcze w tym roku w Vancouver

Jeden z producentów zdradził, że obraz będzie połączeniem wampirów, akcji i westernu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ostronos

bol i kolek w sercu, gra genialna jako i bohaterka, jednakze film kaleczy dobre imie i rzemioslo filmografii…

wesker2

Boże!!!!!! on to znowu zrobi,sprofanuje kolejną gre!
ten gość w światku konsolowym jest wyszydzany i wyśmiewany za pieprzenie dobrego imienia kultowych gier!! Uwe boll weź się za nurkowanie!!!!!

Proszę czekać…