"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plakaty z Green Lantern 0

Studio Warner Bros ujawniło cztery nowe plakaty promujące film pt. Green Lantern. Po raz pierwszy ujawniono je podczas niedawno zakończonego konwentu Comic-Con w San Diego. Produkcję tą reżyseruje Martin Campbell zaś w głównych rolach występują: Ryan Reynolds, Blake Lively, Mark Strong oraz Peter Sarsgaard. Premiera zaplanowana jest na 17 czerwca 2011 roku.

Green Lantern (2011)

Wszechświat kryje wiele sekretów i tajemnic, jedną z nich jest istnienie potężnej i tajemniczej siły. Jej strażnikami są członkowie korpusu Zielonej Latarni, którzy są odpowiedzialni za pokój i sprawiedliwość. Każdy z nich jest w posiadaniu pierścienia dającemu jego właścicielowi supermoce. Wkrótce jednak na horyzoncie pojawia się wielkie wróg – Parallax, którego celem jest zdobycie władzy w naszej galaktyce. Wydaje się, iż jedynym ratunkiem może być pilot testowy Hal Jordan (Reynolds), który jest inteligentny jednak posiada nadmierne ego. Członkowie Zielonej Latarni postanawiają zerwać z tradycją nie włączania do grupy ludzi (nie darzą ich szacunkiem) i proponują mu zaszczyt założenia pierścienia.
Teraz Hal będzie musiał przezwyciężyć swoje lęki i stanąć w obronie naszego wszechświata. Jeśli to mu się uda zostanie najbardziej znanym członkiem Zielonej Latarni.

Zobacz plakaty:

Hal Jordan/Green Lantern - Aktorski plakat z filmu Green LanternHal Jordan/Green Lantern - Aktorski plakat z filmu Green Lantern Carol Ferris - Aktorski plakat z filmu Green LanternCarol Ferris - Aktorski plakat z filmu Green Lantern

Sinestro - Aktorski plakat z filmu Green LanternSinestro - Aktorski plakat z filmu Green Lantern Hector Hammond - Aktorski plakat z filmu Green LanternHector Hammond - Aktorski plakat z filmu Green Lantern

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox

Plakaty z Reynoldsem i Blake Lively nawet ok, ale dwa pozostałe – porażka na całej linii!

Proszę czekać…