"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Sucker Punch !!! 6

W dniu dzisiejszym w sieci pojawił się pierwszy teaser promujący najnowszą produkcję Zacka Snydera pt. Sucker Punch. W produkcji, która powstała dla Warner Bros główne role zagrali: Emily Browning, Abbie Cornish, Vanessa Hudgens, Jamie Chung i Jena Malone. Premiera filmu zaplanowana jest na 25 marca 2011 roku.

Kadr z filmu Sucker Punch (2011)

Sucker Punch to historia młodej dziewczyny, która zostaje umieszczona przez swojego okrutnego ojczyma w zakładzie psychiatrycznym, gdzie oczekuje na zabieg lobotomii. Aby uciec z zakładu, Baby Doll ucieka do stworzonej przez siebie alternatywnej rzeczywistości. Aby jednak tego dokonać musi zdobyć pięć tajemniczych rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia teasera:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Flames23

Jest wszystko czego potrzeba do dobrego kina, boję się żeby rezultat końcowy nie przypominał Dead or alive. Tam też było wszystko – lachony, miecze, broń itp natomiast sam obraz okazał się pomyłką. Wierzę jednak w Snydera. Wizyta na seansie obowiązkowa.

JohnnyDepp

Jaram sie tym, zajebiste dupy , smoki ,mundury ,"naziści",miecze !! DO tej pory Snyder nie zawiódł

Marcinxp

Świetny teaser. Wykręcony w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Trzeba poczekać na konkretny zwiastun. Ale można spodziewać się mocnego filmu. Zresztą filmy Zacka Snydera zawsze są świetne.

lechu_1982

Niezła zapowiedź.

Beznickowy

Jeszcze bardziej wyczekiwać będę tego filmu:)

Proszę czekać…