Zwiastun Thora z Comic Con! 6

Pojawił się trwający 5 minut zwiastun Thora, który był prezentowany podczas tegorocznego Comic Con 2010. Dla odmiany jest on w dobrej jakości obrazu, a nie nagrywany kamerą. Możemy domniemać, że był to tzw. wyciek kontrolowany i oficjalnie ten filmik nie powinien być oglądany poza Comic Con.

Thor

Thor pojawi się w kinach w Stanach Zjednoczonych i Polsce 6 maja 2011 roku.

W głównych rolach występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Jaimie Alexander, Colm Feore, Samuel L. Jackson i Stellan Skarsgard.

Głównym bohaterem jest Thor (Chris Hemsworth), który wypowiada wojnę swojemu odwiecznemu wrogowi – Lodowemu Gigantowi. Za swoją lekkomyślność jego ojciec, Odyn (Hopkins) zsyła go na Ziemię, pozbawiając pamięci i zmuszając do życia wśród zwykłych śmiertelników. Tutaj jako dr Donald Blake prowadzi badania nad cywilizacją pozaziemską. Pewnego dnia w norweskich jaskiniach odnajduje tajemniczy starożytny młot. Po jego dotknięciu powraca mu pamięć i na nowo zostaje Thorem. Postanawia się zemścić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

thenat17

czy to co strzela w agentów to to nie jest czasem ULTRON ??? coś co stworzył Tony Stark/Iron Man za 20 lat ? ( ten ultron jest niepokany, raz The Avengers udało im sie go wyrzucic w kosmos ale wrócił i zabił ich wszsytkich oprocz iron mana/hulka, tak było wdług komiksu i pelnometrazowego animowanego filmu Young Avengers sprzed roku ) w zwiastunie tez jest text na końcu: czy to nie jeden z Tonego Starka ?

JohnnyDepp

Aktor co gra Thora wypadł zajebiscie ! ja cie jaram tym filmem nawet te kostiumy mi nie przeszkadzaja i między wymiarowa miłość :)

Bercik022

Ja nic do kostiumów nie mam, ze względu, że to adaptacja komiksu i chcą pokazać tak jak w komiksie ich Loki dobrze wygląda.
sam trailer mało zachwycający ale na film i tak czekam.

Michal_Dajer

Jest to możliwe bo z tego co pamiętam to na początku mieli nieco inną koncepcje Venoma. Podobno dopiero po jakimś czasie postanowili zupełnie inaczej przedstawić tą postać. I możliwe, że na CC pojawił się zwiastun z pierwszym Venomem.
Jeśli chodzi o zwiastun Thora to zdecydowanie należy poczekać na jakiś oficjalny. Dla mnie ten aktualny wygląda jak na taki krótkometrażowy klip by pokazać czego się spodziewać. Faktycznie jest chaotyczny, ale według mnie zapowiada się świetna zabawa.
Przyznam, że bałem się czy Hemsworth podoła tej postaci. A wygląda naprawdę świetnie w roli Thora.

Marcinxp

Zwiastun nie do końca zachwyca. Pierwsze co razi w oczy to kostiumy bogów, które momentami wyglądają słabo. Sam świat bogów też nie powala. Aktor grający Thora jak pisali poprzednicy pasuje do tej roli. Trzeba poczekać na zwiastun który będzie zdradzał bardziej fabułę niż będzie zlepkiem chaotycznych scen. Sukcesu dużego raczej nie wróżę dla Thora tak jak w przypadku innych marvelowskich bohaterów.

Proszę czekać…