"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcie z Green Lantern 0

W amerykańskim magazynie Entertainment Weekly jakiś czas temu pojawiło się kilka zdjęć z produkcji studia Warner Bros pt. Green Lantern. Okazuje się, iż jedno zdjęcie wyciekło do sieci dopiero dzisiaj. Na fotografii widać Ryana Reynoldsa i Blake Lively, czyli Hala Jordana i Carol Ferris.

Green Lantern (2011

Wszechświat kryje wiele sekretów i tajemnic, jedną z nich jest istnienie potężnej i tajemniczej siły. Jej strażnikami są członkowie korpusu Zielonej Latarni, którzy są odpowiedzialni za pokój i sprawiedliwość. Każdy z nich jest w posiadaniu pierścienia dającemu jego właścicielowi supermoce. Wkrótce jednak na horyzoncie pojawia się wielkie wróg – Parallax, którego celem jest zdobycie władzy w naszej galaktyce. Wydaje się, iż jedynym ratunkiem może być pilot testowy Hal Jordan (Reynolds), który jest inteligentny jednak posiada nadmierne ego. Członkowie Zielonej Latarni postanawiają zerwać z tradycją nie włączania do grupy ludzi (nie darzą ich szacunkiem) i proponują mu zaszczyt założenia pierścienia.
Teraz Hal będzie musiał przezwyciężyć swoje lęki i stanąć w obronie naszego wszechświata. Jeśli to mu się uda zostanie najbardziej znanym członkiem Zielonej Latarni.

Zobacz zdjęcie:

Zdjęcie z filmu Green LanternZdjęcie z filmu Green Lantern

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…